zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Bank BNP Paribas z największą ilością oddziałów bezgotówkowych w Polsce!

Bank BNP Paribas z największą ilością oddziałów bezgotówkowych w Polsce!

14 mar 2023 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Bank BNP Paribas z liczbą 202 bezgotówkowych oddziałów stał się liderem w Polsce w tym zakresie wyprzedzając ING Bank Śląski i Bank Millennium.

Ponad 200 oddziałów bezgotówkowych w całej Polsce

Bank BNP Paribas z liczbą 202 oddziałów bezgotówkowych jest liderem w tym zakresie wyprzedzając ING Bank Śląski z liczbą 173 tego typu oddziałów oraz będący na 3 miejscu Bank Millennium z liczbą zaledwie 98 oddziałów. Łącznie wszystkie banki funkcjonujące w Polsce posiadały w 2022 roku 633 odziały bez obsługi gotówkowej.

Czym są oddziały bezgotówkowe?

Odziały bezgotówkowe to placówki bankowe, które nie posiadają tradycyjnych kas, a wpłaty i wypłaty gotówki realizowane są w bankomatach i wpłatomatach. Są one zlokalizowane przy oddziałach w taki sposób, aby dostęp do niech był możliwy przez całą dobę. Dzięki temu konsultanci, którzy są odciążeni od zadań związanych z dyspozycjami gotówkowymi, mają więcej czasu na doradztwo oraz pomoc przy wyborze produktów i usług dopasowanych do potrzeb klientów. Brak obsługi gotówkowej w oddziale nie tylko przyspiesza pracę oddziału, ale pozwala na budowanie relacji z klientem i podnoszenie jakości obsługi.

Bankowość bez ograniczeń

Dodatkowo Bank BNP Paribas podejmuje liczne działania ułatwiające dostęp do Centrów Klienta osobom borykającym się z ograniczeniami czy niepełnosprawnościami. Placówki są łatwo dostępne pod względem architektonicznym. Poświadczają to certyfikaty „Obiekt bez barier”, które otrzymało 107 Centrów Klienta.

Rozwiązania dla osób niedowidzących oraz głuchych zapewniane przez bank to m.in. wzory dokumentów w formie nagrań, wydruku powiększonego lub wydruku w alfabecie Braille’a, obsługa z wykorzystaniem opcji tłumacza języka migowego online czy nagrania treści dokumentów w tym języku. W 195 Centrach Klienta osoby z wadami słuchu mogą skorzystać z pętli indukcyjnych – systemów umożliwiających odbiór czystego i wyraźnego dźwięku poprzez aparat słuchowy.

Przeczytaj

Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Premia

530 zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji Konta Otwartego na Ciebie przez ostanie 12 miesięcy.

12 miesięcy

Warunki
  • 50 zł za otwarcie i aktywowanie konta z kartą;
  • 160 zł za min. 1000 zł wpływów, min. 4 płatności BLIK i min. 3 płatności kartą o wartości min. 350 zł i min. 3 przelewy BLIK na telefon o dowolnej wartości (w pierwszym miesiącu);
  • 160 zł za min. 1000 zł wpływów, min. 4 płatności BLIK i min. 3 płatności kartą o wartości min. 350 zł i min. 3 przelewy BLIK na telefon o dowolnej wartości (w drugim miesiącu);
  • 160 zł za min. 1000 zł wpływów, min. 4 płatności BLIK i min. 3 płatności kartą o wartości min. 350 zł i min. 3 przelewy BLIK na telefon o dowolnej wartości (w trzecim miesiącu),

(czytaj więcej)

530 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część