zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Bank BNP Paribas wspiera filmowe festiwale. Nie zapomina również o miłośnikach kina

Bank BNP Paribas wspiera filmowe festiwale. Nie zapomina również o miłośnikach kina

11 lipca 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Sezon letnich filmowych festiwali trwa w najlepsze. Partnerem wielu z nich jest Bank BNP Paribas, który ma także specjalną ofertę dla fanów kina.

Sezon festiwali filmowych

Lato oprócz wakacji, jest także czasem sztuki filmowej. Zawdzięcza to między innymi serii festiwali, w których ważną rolę pełni Bank BNP Paribas. Obecnie trwa już plenerowy festiwal BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Oprócz tego przed miłośnikami kina również imprezy BNP Paribas Dwa Brzegi oraz BNP Paribas Green Film Festival w Krakowie. Bank wspiera je wszystkie w ramach swojego wieloletniego motta „We Love Cinema”.

„BNP Paribas kocha kino. Grupa na świecie wspiera kinematografię od przeszło stu lat, czyli praktycznie od samego początku istnienia tej formy sztuki. W Polsce praktycznym wyrazem tego wsparcia są zarówno nasze partnerstwa z festiwalami, jak i unikalna karta filmowa. Zanurzenie się w magii kina to nie tylko dobra decyzja na co dzień, ale i podczas wakacji. Dlatego zachęcamy, aby letnie podróże po Polsce łączyć z filmowymi seansami na festiwalach […]” – mówi Małgorzata Wasiuk, dyrektorka Strategii Marki i Aktywizacji w Banku BNP Paribas.

Karta filmowa od BNP Paribas

Bank nie zapomina także o każdym z licznych miłośników kina. Już od roku w ofercie BNP Paribas jest Karta Visa Filmowa. Obecnie objęta jest ona promocją „Karta Filmowa na lato”. Dzięki niej pierwsze 10 000 osób, które do 30 września otworzą Konto Osobiste z tą kartą, otrzyma kod CANAL+ online. Umożliwia on bezpłatny, trzymiesięczny dostęp do Pakietu CANAL+ z Netflix (Plan Standard) w Serwisie CANAL+ online. Warunkiem do jego uzyskania jest wykonanie 4 transakcji bezgotówkowych kartą przypisaną do konta lub wpływ zewnętrzny na konto w kwocie minimum 1000 zł.

Oprócz tego posiadacze Karty Visa Filmowej mogą skorzystać z rozmaitych benefitów na wyżej wymienionych festiwalach. Ich pełna lista jest dostępna na stronie internetowej Banku BNP Paribas.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Premia

490 zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji Konta Otwartego na Ciebie przez ostanie 12 miesięcy.

12 miesięcy

Warunki
  • 90 zł za otwarcie konta z kartą i aktywowanie go;
  • 200 zł wydanie min. 250 zł kartą, zapewnienie min. 1000 zł wpływów oraz zakupu min. 300 jednostek obcej waluty poprzez platformę FX Pl@net ;
  • 200 zł wydanie min. 250 zł kartą, zapewnienie min. 1000 zł wpływów oraz zakupu min. 300 jednostek obcej waluty poprzez platformę FX Pl@net

(czytaj więcej)

490 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część