zgarnijpremie.pl » Wiadomości » 200 zł dla klientów VeloBanku za aktywację nowej karty płatniczej.

200 zł dla klientów VeloBanku za aktywację nowej karty płatniczej.

25 paź 2023 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

W ramach promocji „Płać Bardziej Velo” VeloBank chce zachęcić swoich klientów do skorzystania z najnowszego modelu kart płatniczych.

Na czym polega promocja?

Będąc klientem VeloBanku i posiadając VeloKonto należy najpóźniej do 10.11.2023 uruchomić nową kartę debetową lub kartę kredytową. Premią jest zwrot prowizji do 200 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce – do 100 zł za każdy miesiąc. Dodatkowym profitem jest zwolnienie z opłat za kartę przez 2 miesiące. Posiadacze starych kart płatniczych VeloBanku mogą w ramach akcji wymiany zawnioskować o nowe modele charakteryzujące się atrakcyjnym wzornictwem oraz większą funkcjonalnością.

Aktywacji można dokonać w bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej, z pomocą konsultanta telefonicznego VeloBanku lub w bankomacie. Potem użytkownicy mogą od razu korzystać z nowego środka płatniczego, dzięki czemu mają zapewnioną ciągłość dostępu do środków.

Karty płatnicze z recyklingu

– Składową nazwy naszego banku jest angielskie słowo „velocity” oznaczające prędkość, dynamikę. Ciągle udoskonalamy nasze rozwiązania i rozwijamy się, aby zapewnić klientom jak najwyższy komfort bankowania. Dlatego zachęcamy ich do wypróbowania nowej edycji kart płatniczych, które zostały wykonane z materiałów w stu procentach pochodzących z recyklingu. Posiadają też specjalne wycięcie ułatwiające ich użytkowanie osobom niewidomym i słabowidzącym. Zadbamy też, aby jak najlepiej zutylizować ich poprzedniczki. W ramach akcji zachęcamy klientów, aby przynosili do oddziałów banku stare karty, które zostaną w bezpieczny sposób zniszczone i poddane procesowi recyklingu – podkreśla Paweł Wawiernia, dyrektor Biura kart płatniczych w VeloBanku.

Przeczytaj

Komentarze (0)

VeloKonto
VeloKonto
Premia

650 zł +6,5% do 3 tys. zł

Karencja

Dla nowych klientów banku. nieposiadających konta w Velo Banku(Getin Banku) od przynajmniej 31.12.2022.

od 31.12.2022

Warunki
  • Za założenie VeloKonta i płatności bezgotówkowe (kartą do konta, BLIKiem lub zbliżeniowo telefonem);
  • 10% zwrotu za płatności miesięcznie przez pół roku – max. 600 zł;
  • 50 zł za skorzystanie z Programu Poleceń.

(czytaj więcej)

600 zł + 50 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część