zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Przerwa serwisowa. Te banki planują działania w najbliższym czasie

Przerwa serwisowa. Te banki planują działania w najbliższym czasie

5 kwi 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Dwa z największych banków w Polsce planują w najbliższych dniach prace serwisowe. Z tego artykułu dowiesz się, z jakimi utrudnieniami musisz się liczyć.

ING Bank Śląski

Przerwa dla klientów ING Banku Śląskiego rozpocznie się w nocy z 6 na 7 kwietnia 2024 roku. W związku z tym w godzinach o 0:00 do 2:00 z soboty na niedzielę nie będą dostępne niektóre funkcjonalności związane z kartami płatniczymi. W tym terminie w Moim ING i ING Business nie będzie można zrealizować płatności kartą z użyciem usługi 3DSecure. Oprócz tego niemożliwa będzie także aktywacja karty, zmiana jej limitów i kodu PIN, a także ubezpieczenie karty. 

Ograniczona będzie również możliwość zamówienia karty, przypisania ich do telefonu (zarówno w Moim ING jak i zewnętrznych portfelach). Niemożliwe będzie również wykonywanie operacji na rachunkach kart kredytowych, czy wnioskowanie o pożyczkę, konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Transakcje kartami w terminalach i bankomatach będą działać prawidłowo.

Dodatkowo bank informuje, że w nocy z niedzieli na poniedziałek (z 7 na 8 kwietnia 2024 roku) w godzinach od 0:00 do 3:00 będą występować utrudnienia w korzystaniu z bankomatów własnych oraz sieci Planet Cash. Bank zaleca dokonanie wpłaty lub wypłaty w innym terminie.

PKO BP

W związku z pracami technicznymi utrudnienia czekają również klientów PKO BP. W poniedziałek 8 kwietnia 2024 roku w godzinach od 00:45 do 01:45 niemożliwe będą transakcje w bankomatach, w tym również z użyciem kodu BLIK. Dodatkowo nie będzie można nadać numeru PIN i aktywować karty w bankowości internetowej. Niedostępna będzie również usługa 3DSecure, a także płatności zbliżeniowe telefonem.

Bank informuje również, że problemy w tym terminie mogą dotyczyć płatności kartą w terminalach i korzystania z innych bankomatów. Niedostępne mogą być również płatności kartą w Internecie oraz podpinanie jej do zewnętrznych portfeli i płatności tą metodą.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Direct
Konto Direct
Premia

500 zł + 5,5% do 200 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 31.12.2022.

od 31.12.2022

Warunki
  • 150 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi, weryfikacją behawioralną i wydanie bezgotówkowo min. 1000 zł;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta;
  • 150 zł za min. 3 transakcje BLIKIEM w internecie, zapewnienie min. 1000 zł w pływów w dowolnych 3 miesiącach i założenie Celu Oszczędnościowego, na którym odłożysz min. 300 zł.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część