zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Autorski program rozwojowy Banku Millennium. Podniesie kompetencje doradców

Autorski program rozwojowy Banku Millennium. Podniesie kompetencje doradców

5 lipca 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Zdobycie wiedzy dotyczącej finansowania zielonych inwestycji oraz zagadnień ESG. To jeden z celów Green Academy — autorskiego programu rozwojowego dla doradców Banku Millennium.

Green Academy

Oprócz podnoszenia kompetencji bankowych doradców drugim z założeń programu jest osiągnięcie przez bank celów zrównoważonego rozwoju. Tylko dzięki posiadanej wiedzy jest możliwe wspieranie przedsiębiorstw w realizacji zielonych inwestycji. Długofalowe strategie transformacyjne mogą one realizować przy aktywnym udziale banku.

„Rozumiemy naszą ważną rolę w procesie zielonej transformacji, będącej wyzwaniem dla całego rynku. Firmy potrzebują wsparcia w tym procesie. Dlatego wyposażamy doradców w praktyczne kompetencje z zakresu ESG, które pozwolą im skutecznie identyfikować kluczowe kwestie związane z zieloną transformacją i zrównoważonym rozwojem, lepiej rozumieć perspektywę firm oraz ich potrzeby. Chcemy wspierać aktywnie – poprzez zapewnienie optymalnego finansowania przedsięwzięć związanych z zieloną transformacją i tym samym pomoc w realizacji strategii firm” – mówi Andrzej Gliński, członek zarządu Banku Millennium.

Pierwszy etap programu

Program Green Academy został podzielony na cztery odrębne moduły. Pierwszym z nich była Akademia ESG. Jej efektem jest otrzymanie przez blisko 100% doradców bankowości przedsiębiorstw zielonych certyfikatów, potwierdzających zdobytą wiedzę. Kolejne z elementów mają być realizowane w najbliższych miesiącach.

„Green Academy potrwa rok, obejmując kompleksowo zagadnienia związane z realizacją inwestycji poprawiających efektywność energetyczną czy obiegiem zamkniętym. Obok tematyki ESG, znajdą się w nim również kwestie produktowe, zielona klasyfikacja, programy publiczne i aktywne wsparcie w strukturyzacji inwestycji związanych z zieloną transformacją” – podsumowuje Anna Gregorczyk, dyrektorka Departamentu Marketingu Bankowości Przedsiębiorstw w Banku Millennium.

Źródło grafiki: Informacje prasowe Banku Millennium.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Millennium 360º
Konto Millennium 360º
Premia

600 zł + 6% do 100 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji konta osobistego Banku Millennium po 01.01.2020.

Od 01.01.2020

Warunki
  • 200 zł za otwarcie konta, logowanie do aplikacji mobilnej, zapewnienie w ciągu 14 dni od otwarcia konta min. 1000 zł wpływu i jedną płatność kartą/BLIK;
  • 200 zł za zalogowanie się do aplikacji oraz wydanie kartą/BLIK min 500 zł w każdym z 3 miesięcy ;
  • 200 zł za zapewnienie min. 1000 zł wpływów pochodzących z wynagrodzenia (powyżej 26 roku życia).

(czytaj więcej)

3x200 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część