zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Wpis testowy który będzie informował o promocji i nagrodzie

Wpis testowy który będzie informował o promocji i nagrodzie

26 sty 2020 Komentarze ok. 3 minut czytania 4.00 / 5 (4)
Oceń:

300 zł łatwej premii w promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku! Dodatkowo 1% w formie moneybacku oraz 2% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł!

Testowy element h2, który znajdzie się w spisie treści

Z prawnego punktu widzenia nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy z nas mógł otworzyć sobie nawet kilka rachunków bankowych. Dotyczy to zarówno rachunków otwieranych w jednym banku, jak i w różnych bankach. Właśnie to drugie rozwiązanie jest przez nas szczególnie rekomendowane jako sposób na sprawniejsze oraz przede wszystkim bezpieczniejsze zarządzanie finansami osobistymi.

Jeśli zastanawiamy się nad otwarciem kolejnego konta to najlepiej aby była to oferta charakteryzująca się najłatwiejszym procesem zakładania rachunku – czyli na przykład 100% online.

Start

Wchodzimy na stronę inteligo.pl i rejestrujemy swoje nowe eleganckie konto. Dotyczy to zarówno rachunków otwieranych w jednym banku, jak i w różnych bankach. Właśnie to drugie rozwiązanie jest przez nas szczególnie rekomendowane jako sposób na sprawniejsze oraz przede wszystkim bezpieczniejsze zarządzanie finansami osobistymi.

Krok 2

Dokonujemy pierwszej transakcji za minimum 200 zł.

Właśnie to drugie rozwiązanie jest przez nas szczególnie rekomendowane jako sposób na sprawniejsze oraz przede wszystkim

Krok 3

Kupujemy coś przez internet (może być na allegro) i płacimy Blikiem. Właśnie to drugie rozwiązanie jest przez nas szczególnie rekomendowane jako sposób na sprawniejsze oraz przede wszystkim

Nagroda

Odieramy 200 zł bezzwrotnego bonusu!

Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za skorzystaniem z konkretnej oferty jest darmowe prowadzenie rachunku. Już samo utrzymanie fizycznej karty płatniczej nie musi być bezwarunkowo darmowe, ponieważ ostatecznie możemy się obyć bez niej. Tym bardziej, jeśli „zapasowe konto” będzie nam służyło gównie do gromadzenia środków i ewentualnych transakcji pomiędzy rachunkami, czy zakupów w internecie.

Jakie są koszty prowadzenia Konta Direct lub Mobi?

W obu przypadkach prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe. Opłacie może podlegać jedynie posiadanie karty debetowej (7 zł miesięcznie). Będziemy jednak zwolnieni z tego kosztu, jeśli w ciągu miesiąca wykonamy transakcje bezgotówkowe na min300 zł. Osoby spełniające warunek wieku dla konta Mobi (18-26 lat) są zwolnieni z jakichkolwiek opłat za to konto oraz kartę 

Tradycyjnie wypłacanie środków z bankomatów Planet Cash oraz ING pozostają darmowe. W każdym miesiącu do dyspozycji masz jedną darmową wypłatę w bankomatach innych banków. Każda kolejna to koszt 2,50 zł prowizji 

Przeczytaj także

Zalety posiadania dodatkowych kont bankowych

Posiadanie kilku rachunków osobistych ma przede wszystkim zalety. Jeśli zastanawiamy się nad ewentualnym zwiększeniem ilości posiadanych przez nas rachunków to te funkcje mogą nam pomóc podjąć decyzję:

  • Jeśli posiadamy większą ilość środków na koncie warto zastanowić się nad rozlokowaniem części z nich na rachunkach w innych bankach. W ten sposób unikniemy utraty wszystkich oszczędności w przypadku włamania na podstawowe konto osobiste;
  • Posiadając konta w różnych bankach możemy korzystać z usług, czy ofert specjalnych oferowanych tylko w wybranych bankach – np. promocje bankowe, czy programy lojalnościowe.
  • Zyskujemy też dostęp do środków w przypadku awarii, któregoś z banków. Takie częste awarie dotyczy przede wszystkim aplikacji mobilnych oraz bankowości online.
  • Korzystanie z kilku kart płatniczych, a zwłaszcza wydanych przez 2 najważniejsze organizacje Mastercard i VISA to pewność (zwłaszcza przy płatnościach za granicą), że nasze transakcje nie zostaną odrzucone.

Komentarze (0)

CitiKonto Citibank
CitiKonto Citibank
Premia

7,2% przez 4 miesiące +300 zł

Karencja

Nowy klient, który nie posiada konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Banku CIti Handlowym od 31.12.2021.

od 31.12.2021

Warunki
  • 20 zł za założenie CitiKonta z wyrażonymi zgodami marketingowymi;
  • 280 zł za min. 2 000 zł wpływów w każdym z 2 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy;
  • 7,2% za min. 3 transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł oraz wpływy na konto o wartości min. 2 000 zł w każdym z 4 miesięcy.

(czytaj więcej)

7,2% +300 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część