zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Zmiany dla klientów ING Banku Śląskiego. Bank podał szczegóły

Zmiany dla klientów ING Banku Śląskiego. Bank podał szczegóły

17 czerwca 2024 (Aktualizacja 17.06.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

O istotnej zmianie dla klientów biznesowych banku informuje ING Bank Śląski. Ponadto zapowiada także utrudnienia w wykonywaniu przelewów podczas najbliższej nocy.

Ograniczony dostęp do ING Business

Już od 1 lipca 2024 roku klienci biznesowi nie będą mogli korzystać z aplikacji ING Business z terytoriów kilku państw. W związku z polityką sankcyjną bank ogranicza dostępność swoich usług. Z tego powodu od przyszłego miesiąca logowanie do systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej ING Business nie będzie możliwe z Iranu, Korei Północnej, Sudanu i Syrii. Bank zaleca wykonanie ważnych operacji bankowych przed wylotem do tych krajów.

Utrudnienia w przelewach

Nie na weekend, ale już na najbliższą noc bank zaplanował przeprowadzenie prac technicznych. Z tego powodu w nocy z 17 na 18 czerwca 2024 roku w godzinach od 0:30 do 01:30 nie będzie możliwe odebranie oraz wysłanie przelewu Express Elixir. Nie będzie również funkcjonował przelew BLIK na telefon pomiędzy bankami. 

Ponieważ reszta usług będzie w tym terminie działać prawidłowo, bank sugeruje korzystanie w tym czasie z innych metod płatności.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Direct
Konto Direct
Premia

500 zł + 6% do 180 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 01.04.2023.

od 01.04.2023

Warunki
  • 300 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi i spełnienie kilku warunków aktywności;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część