zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Współpraca Santander Bank Polska z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi

Współpraca Santander Bank Polska z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi

20 maj 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

26 kwietnia 2024 roku doszło do podpisania umowy o współpracę pomiędzy Santander Bank Polska a Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi. To element strategii banku, który chce połączyć środowisko akademickie z biznesowym.

Współpraca na wielu płaszczyznach 

Umowę z ramienia uczelni podpisał jej rektor, dr hab. Przemysław Wachowski. Santander Bank Polska był reprezentowany przez Wojciecha Leśniewskiego, dyrektora Santander Universidades w Polsce. Wspólne działanie ma umożliwić wspieranie kultury przedsiębiorczości na uczelni, a także rozwinąć kompetencje studentów i kadry naukowej dzięki programom stypendialnym i szkoleniom. Santander Bank Polska pomoże uczelni również w nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów, przeprowadzaniu badań naukowych i w rozwoju nowych technologii.

„Dzięki podjęciu współpracy z Santander Universidades uczelnia zyska nowe możliwości rozwoju. Umocni ona naszą pozycję jako ośrodka wymiany międzynarodowej, a udział w proponowanych projektach będzie okazją do doskonalenia dla całej społeczności akademickiej. Najbardziej cieszę się, że będzie to interesująca propozycja dla naszych studentów, zwłaszcza tych stawiających sobie najambitniejsze cele” – powiedział Rektor ASP dr hab. Przemysław Wachowski.

Realizacja misji banku

Nawiązana współpraca wpisuje się ściśle w misję Santander Bank Polska. Już od ponad 20 lat wspiera on środowisko naukowe. Wierzy, że budowanie mostów pomiędzy nauką a biznesem pozytywnie wpłynie na społeczeństwo. 

„Podpisanie tej umowy doskonale wpisuje się w naszą misję, otwierając przed nami możliwość bezpośredniego wsparcia społeczności ASP w Łodzi. Realizujemy szereg projektów rozwojowych, w których już dziś mogą brać udział studenci, doktoranci, kadra akademicka, a także każdy, kto chce inwestować swój czas w rozwój” – powiedział Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Universidades.

Źródło grafiki: Aktualności Santander Bank Polska


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Santander
Konto Santander
Premia

1150 zł +4% do 50 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.01.2022.

Od 01.01.2022

Warunki
  • 150 zł za aktywność w pierwszym i drugim miesiącu;
  • 150 zł za aktywność w trzecim i czwartym;
  • 300 zł za min. 1000 zł wpływów w piątym i szóstym miesiącu;
  • 100 zł w Programie Poleceń;
  • 150 zł za konto dla dziecka;
  • 300 zł zwrotu za zapłacone rachunki.

(czytaj więcej)

1150 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część