zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Współpraca Banku Pekao z Tpay. Skorzystają na niej internetowi sprzedawcy

Współpraca Banku Pekao z Tpay. Skorzystają na niej internetowi sprzedawcy

11 lipca 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Dostęp do indywidualnej oferty obsługi płatności internetowych dla prowadzących sklepy w Internecie. To udogodnienie przygotowane dla klientów Banku Pekao we współpracy z Tpay.

Partnerstwo Tpay i Pekao

Tpay jest operatorem płatności dla sklepów internetowych. Już od 2021 roku wspólnie z Pekao buduje strategiczne partnerstwo na rynku e-commerce. W jego ramach tworzona jest kompleksowa oferta akceptacji płatności. Uzupełniają ją produkty dedykowane sektorowi sprzedaży internetowej.

Oferta dostosowana do działalności

Dla klientów Banku Pekao we współpracy z Tpay przygotowano dedykowaną ofertę obsługi płatności e-commerce. Jest ona dostosowana indywidualnie ze względu na formę prowadzonej działalności. Rozwiązania dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą to przede wszystkim usługa włączenia płatności w sklepie internetowym. Bramka płatnicza Tpay zawiera wszystkie najpopularniejsze metody płatności (m.in. BLIK, przelewy online, karty płatnicze, płatności ratalne i odroczone). W ofercie dla sektora MŚP wyróżnia się z kolei dostęp klientów sklepu do kredytów ratalnych Pekao. Klienci korporacyjni otrzymają także wsparcie dedykowanego opiekuna z Tpay i z Banku Pekao.

Pełna lista dostępnych funkcjonalności jest dostępna na stronie banku.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Przekorzystne Biznes
Konto Przekorzystne Biznes
Premia

2000 zł

Karencja

Klienci nie korzystający z rachunków dla firm w Banku Pekao w czasie od 01.01.2023.

od 01.01.2023

Warunki

Najpóźniej do 31.05.2024 załóż Konto Przekorzystne Biznes z kartą debetową do konta oraz dostępem do bankowości elektronicznej i wyrażonymi zgodami marketingowymi:

  • 200 zł – za zdalne otwarcie kont
  • 200 zł – za połączenie bankowości internetowej z Księgowością z Żubrem
  • 600 zł – 3% zwrotu z transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą debetową Mastercard lub telefonem za pośrednictwem portfeli cyfrowych Google Pay lub Apple Pay z wykorzystaniem karty debetowej Mastercard
  • 500 zł – za umowę o terminal płatniczy i transakcje na min. 1000 zł miesięcznie z terminala POS
  • 500 zł – za zawarcie pierwszej umowy o jeden z produktów: kredyt/pożyczkę z gwarancją lub leasing z Pekao Leasing lub faktoring z Pekao Faktoring

(czytaj więcej)

2000 zł

Poziom trudności

Średni

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część