zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Specjalna oferta Banku BNP Paribas. Pomoże przedsiębiorcom wchodzącym na rynek

Specjalna oferta Banku BNP Paribas. Pomoże przedsiębiorcom wchodzącym na rynek

25 czerwca 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Opieka banku na każdym etapie założenia firmy, ale także i wsparcie w rozwoju biznesu. To elementy nowej oferty Banku BNP Paribas przygotowanej z myślą o przedsiębiorcach.

„Pakiet na start”

„Pakiet na start” to nowa usługa Banku BNP Paribas. Obejmuje między innymi pomoc w rejestracji do VAT i ZUS oraz dostęp do profesjonalnych narzędzi biznesowych i księgowych w serwisie GOksięgowość. Oprócz tego dla początkujących przedsiębiorców bank przygotował szkolenia i webinary o różnorodnej tematyce. Tego typu wsparcie ma zapewnić klientom łatwy start własnego biznesu. Wartość pakietu, który bank wycenia na 5000 zł, uzupełniają benefity od partnerów banku.

„Dla osób zaczynających przygodę z biznesem ważne są nie tylko korzyści finansowe, ale też wiedza i wsparcie merytoryczne. Barierę dla wielu przedsiębiorców stanowią zawiłości prawne związane z samym założeniem firmy, ale też z jej późniejszym funkcjonowaniem – składkami ZUS czy podatkami. Jako Bank Dobrych Decyzji chcemy ułatwić pierwsze kroki Klientom, którzy mają świetny pomysł na własną działalność, ale jednocześnie niepokoją ich kwestie natury formalnej czy organizacyjnej. Pakiet benefitów został zaprojektowany w taki sposób, aby przeprowadzić początkujących przedsiębiorców przez trudne początki i wyposażyć ich w wiedzę konieczną do dalszego rozwoju firmy” – mówi Aneta Samul, Product Ownerka Produktu ESG i Beyond Banking w Banku BNP Paribas.

Dodatkowe benefity

Oprócz wyżej wymienionych funkcjonalności każdy z rozpoczynających działalność gospodarczą może uzyskać zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku firmowego przez 18 miesięcy. Również przelewy internetowe w złotówkach, korzystanie z karty oraz wpłaty i wypłaty w bankomatach usytuowanych w centrach Klienta Banku BNP Paribas mogą być darmowe. 

Na stronie internetowej Banku BNP Paribas dostępne są wszystkie szczegóły oferty i lista benefitów. Opisano tam również warunki, które należy spełnić, by uzyskać zwolnienie z opłat za wyżej wymienione usługi.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Premia

490 zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji Konta Otwartego na Ciebie przez ostanie 12 miesięcy.

12 miesięcy

Warunki
  • 90 zł za otwarcie konta z kartą i aktywowanie go;
  • 200 zł wydanie min. 250 zł kartą, zapewnienie min. 1000 zł wpływów oraz zakupu min. 300 jednostek obcej waluty poprzez platformę FX Pl@net ;
  • 200 zł wydanie min. 250 zł kartą, zapewnienie min. 1000 zł wpływów oraz zakupu min. 300 jednostek obcej waluty poprzez platformę FX Pl@net

(czytaj więcej)

490 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część