zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Rusza program stypendialny Narodowego Banku Polskiego. Szansa dla studentów kierunków ekonomicznych

Rusza program stypendialny Narodowego Banku Polskiego. Szansa dla studentów kierunków ekonomicznych

21 czerwca 2024 (Aktualizacja 21.06.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

„Złote Indeksy NBP” to najnowszy program stypendialny Narodowego Banku Polskiego. W jego ramach studenci kierunków ekonomicznych mogą otrzymać finansowe wsparcie.

Cel programu

Działanie rozpoczęto, by wesprzeć zdolnych studentów, którzy kształcą się na kierunkach ekonomicznych polskich uczelni akademickich. Program ma także zmotywować do podnoszenia wiedzy na temat roli i zadań Narodowego Banku Polskiego. Stypendyści wezmą udział w inicjatywach edukacyjnych, które pozwolą im na zdobycie tych informacji. Dodatkowe wsparcie finansowe pozwoli im na rozwijanie zainteresowań związanych z ekonomią, finansami i bankowością.

„Złote Indeksy NBP”

Program przeznaczony jest dla studentów I, II i III roku kierunków ekonomicznych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce. Muszą być studentami trybu dziennego i mieć mniej niż 26 lat. Stu wybranych do udziału w programie otrzyma wsparcie w kwocie miesięcznej 1000 zł. Stypendium NBP wypłacać będzie przez 10 miesięcy w roku akademickim 2024/2025.

Rekrutacja trwa do 16 września 2024 roku. Listę beneficjentów programu bank centralny ogłosi do 11 października 2024 roku. Szczegóły dotyczące programu i rejestracji znajdują się na stronie internetowej Narodowego Banku Polskiego w zakładce Edukacja.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

CitiKonto Citibank
CitiKonto Citibank
Premia

7,2% przez 4 miesiące +300 zł

Karencja

Nowy klient, który nie posiada konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Banku CIti Handlowym od 31.12.2021.

od 31.12.2021

Warunki
  • 20 zł za założenie CitiKonta z wyrażonymi zgodami marketingowymi;
  • 280 zł za min. 2 000 zł wpływów w każdym z 2 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy;
  • 7,2% za min. 3 transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł oraz wpływy na konto o wartości min. 2 000 zł w każdym z 4 miesięcy.

(czytaj więcej)

7,2% +300 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część