zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Rekrutacja na bezpłatne warsztaty UOKiK. Druga edycja Summer Camp

Rekrutacja na bezpłatne warsztaty UOKiK. Druga edycja Summer Camp

4 czea 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zaprasza do rekrutacji na drugą edycję Summer Camp. Wydarzenie przeznaczone jest dla studentów kierunków prawniczych i ekonomicznych.

Summer Camp UOKiK

Summer Camp UOKiK

Summer Camp to bezpłatne warsztaty z zakresu prawa konkurencji. Ich organizatorem jest Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Wydarzenie obejmuje pięć dni spotkań z pracownikami urzędu oraz zaproszonymi gośćmi. Podczas nich omówią oni najciekawsze antymonopolowe case studies. Uczestnicy poznają także tajniki pracy analityków i case handlerów.

„Zapraszam studentów do przeżycia tygodniowej przygody z UOKiK. Summer Camp to nasz najnowszy projekt edukacyjny dla przyszłych antymonopolowych ekspertów. Zeszłoroczna, pilotażowa edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem i również nam przyniosła wiele satysfakcji i inspiracji. Co więcej, Summer Camp UOKiK został wyróżniony w konkursie Competition Advocacy Contest 2024 za nowoczesną i angażującą formułę. Cieszymy się bardzo i oczywiście idziemy dalej. Jeszcze raz — serdecznie zapraszam” — mówi Prezes UOKiK Tomasz Chróstny.

Warsztaty odbędą się w terminie od 16 do 20 września 2024 roku w siedzibie UOKiK w Warszawie. Weźmie w nich udział 25 studentów co najmniej 2. roku prawa, ekonomii i kierunków pokrewnych. Urząd zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie.

Zapisy na wydarzenie

Do 16 czerwca 2024 roku trwa rekrutacja na drugą edycję wydarzenia. Zgłoszenia można dokonać online na stronie internetowej urzędu. Należy nagrać 90-sekundowy film wideo z autoprezentacją, a także napisać rozprawkę, analizę lub esej na temat „Po co i jak chronić konkurencję we współczesnej gospodarce?”.

Spośród nadesłanych zgłoszeń UOKiK wyłoni uczestników wydarzenia.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Przekorzystne
Konto Przekorzystne
Premia

200 zł + 7% do 100 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie posiadali konta w Banku Pekao od 01.08.2021 do 08.01.2023.

od 01.08.2021

Warunki

W każdym z 3 miesięcy po otwarciu Konta Przekorzystnego z kartą debetową wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta.

(czytaj więcej)

200 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część