zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Przerwa w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych mBanku. Dotyczy konkretnych funduszy

Przerwa w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych mBanku. Dotyczy konkretnych funduszy

10 czea 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Migracja danych funduszy oferowanych przez Allianz Polska TFI jest powodem, dla którego w najbliższym czasie klienci mBanku nie będą mieli możliwości dokonywania konkretnych operacji z nimi związanych. Utrudnienia potrwają kilka dni.

Prace modernizacyjne Allianz Polska TFI

Allianz Polska TFI zaplanował w dniach od 15 do 16 czerwca 2024 roku przeprowadzenie prac modernizacyjnych. W ich wyniku zmienią się niektóre dane identyfikacyjne funduszy w systemach informatycznych. Zmiany dotyczyć będą: Allianz FIO, Allianz SFIO i Allianz Duo FIO. Prace na zlecenie Allianz Polska TFI przeprowadzi Agent Transferowy Proservice Finteco.

Zmiany w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych

By przygotować się do planowanych zmian, mBank zapowiada ograniczenie niektórych funkcji w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych. W dniach od 13 do 17 czerwca 2024 roku zostanie w nim wyłączona możliwość składania zleceń kupna, sprzedaży i zamiany/konwersji we wszystkich funduszach Allianz Polska TFI.

Ostatnie zlecenie w tych funduszach zostanie przyjęte przez bank w dniu 12 czerwca 2024 roku. Funkcjonalność bank przywróci 18 czerwca, a więc po zakończeniu prac modernizacyjnych w Allianz Polska TFI.


Czytaj więcej

Komentarze (0)