zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Przerwa techniczna w PKO BP. Dotyczy jednej usługi

Przerwa techniczna w PKO BP. Dotyczy jednej usługi

4 czea 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

PKO BP informuje na swojej stronie internetowej o technicznej przerwie. Dotyczy możliwości skorzystania z usługi zakupu biletu komunikacyjnego i opłaty za parking. Przyczyną są prace techniczne prowadzone przez dostawcę usługi.

moBILET

moBILET to aplikacja mobilna, której twórcą i właścicielem jest Mobile Traffic Data Sp. z o.o. Umożliwia ona zakup biletów na środki komunikacji publicznej, a także opłatę za parking w strefach parkingowych wybranych miast. Obecnie usługa jest dostępna w ponad 100 polskich miastach.

Oprócz dedykowanej aplikacji funkcjonalność jest również dostępna na kilku platformach bankowych. Należą do nich: Santander Bank Polska, Bank Millennium, Bank BNP Paribas, Alior Bank, ING Bank Śląski, VeloBank, a także PKO BP.

Komunikat PKO BP

I to właśnie ten ostatni poinformował na swojej stronie internetowej o przerwie w dostępności usługi w aplikacji IKO. W czwartek 6 czerwca 2024 roku od godziny 23:00 do 5:00 dnia 7 czerwca nie będzie w niej możliwy zakup biletu komunikacyjnego, ani dokonanie opłaty za parking.

PKO BP informuje, że przyczyną wyżej wymienionej przerwy są prace techniczne, które będzie w tym terminie prowadził operator usługi moBILET.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto za Zero
Konto za Zero
Premia

300 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego w Banku PKO BP przynajmniej od 01.01.2022.

Od 01.01.2022

Warunki

po 50 zł zwrotu miesięcznie przez 6 miesięcy za korzystanie z karty płatniczej do konta.

(czytaj dalej)

Do 300 zł zwrotu

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część