zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Przerwa serwisowa w ING Banku Śląskim. To zaplanowano na najbliższy weekend

Przerwa serwisowa w ING Banku Śląskim. To zaplanowano na najbliższy weekend

29 mar 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Oprócz zmienionych godzin pracy w związku z Wielkanocą ING Bank Śląski prowadzić będzie w najbliższych dniach także prace serwisowe. W tym artykule przedstawione zostaną informacje, kiedy i w jakich obszarach należy spodziewać się utrudnień.

Prace we wszystkich kluczowych obszarach

W nocy z soboty na niedzielę tj. z 30 na 31 marca 2024 roku, w ING Banku Śląskim zaplanowano prace serwisowe. Z tego powodu od 23:00 do 5:30 nie będzie działać spora część usług. W tym czasie nie będą działać bankomaty i wpłatomaty oraz bankowość internetowa i aplikacja mobilna banku, także w wersji dla klientów biznesowych. Niemożliwe będzie również wykonanie płatności BLIK, przelewów ekspresowych, płatności za pomocą Płać z ING oraz kartami z 3DSecure. Niedostępne będą również usługa Autostrady Autopay oraz interfejs PSD2.

Oprócz tego w czasie przerwy serwisowej nie będzie można dokonać zakupu produktów w Moim ING oraz na stronie internetowej www.ing.pl. Bank zaleca wykonanie wszelkich niezbędnych operacji w innym terminie.

Wielkanocne zmiany

Z racji Świąt Wielkanocnych zmieniają się w tym terminie również zasady funkcjonowania banków. Należy pamiętać, że realizacja przelewów zleconych w Poniedziałek Wielkanocny będzie przypadać na kolejny dzień roboczy. Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu w tym czasie poszczególnych banków opisywaliśmy w poprzednich artykułach. Dostępne są także na ich stronach internetowych, a dobrą praktyką banków jest wysyłanie komunikatów z tym związanych w powiadomieniach PUSH w aplikacji mobilnej.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Direct
Konto Direct
Premia

500 zł + 5,5% do 200 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 31.12.2022.

od 31.12.2022

Warunki
  • 150 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi, weryfikacją behawioralną i wydanie bezgotówkowo min. 1000 zł;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta;
  • 150 zł za min. 3 transakcje BLIKIEM w internecie, zapewnienie min. 1000 zł w pływów w dowolnych 3 miesiącach i założenie Celu Oszczędnościowego, na którym odłożysz min. 300 zł.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część