zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Przerwa serwisowa w bankach. W ten weekend znów odczują ją klienci

Przerwa serwisowa w bankach. W ten weekend znów odczują ją klienci

21 czerwca 2024 (Aktualizacja 21.06.2024) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Po niespodziewanych awariach w ciągu tygodnia przyszedł również czas na planowane prace serwisowe w bankach. Związane z nimi utrudnienia i ich terminy zostały opisane w tym artykule.

ING Bank Śląski

Prace serwisowe ING Banku Śląskiego będą w ten weekend dotyczyły bankomatów i wpłatomatów. Z tego powodu w nocy z 23 na 24 czerwca (z niedzieli na poniedziałek) w godzinach od 0:00 do 03:00 mogą występować problemy z wpłatami i wypłatami pieniędzy z urządzeń banku oraz sieci Planet Cash. Transakcje we wrzutniach mogą być w tym czasie realizowane w trybie offline.

VeloBank

Noc z soboty na niedzielę, a więc z 22 na 23 czerwca 2024 roku to termin prac w VeloBank. Bank informuje, że w godzinach od 23:50 do 06:05 nie będą działały: bankowość internetowa, mobilna, BLIK oraz płatności kartą w Internecie. Reszta funkcjonalności ma być dostępna bez przerwy.

mBank

Nieco zmieniony termin, ale podobne utrudnienia zapowiada mBank. W nocy 23 czerwca w godzinach od 02:30 do 9:00 nie będzie funkcjonować bankowość internetowa i mobilna banku. Nie będzie możliwe również zapłacenie kartą w Internecie. Z tego powodu również mLinia nie będzie w tym czasie realizować żadnej operacji klientów.

PKO BP

W PKO BP od soboty 22 czerwca od godz. 22:00 do niedzieli 23 czerwca do godz. 06:00 nie będzie możliwe wykonywanie w bankowości elektronicznej przelewów natychmiastowych w systemie Express Elixir. W tym czasie może również wystąpić problem w przekazywaniu w tych kanałach dyspozycji i wniosków.

Dodatkowo od piątku 21 czerwca od godz. 21:00 do soboty 22 czerwca do godz. 08:00 w aplikacji IKO i serwisie iPKO nie będą dostępne ubezpieczenia: Moje Podróże24, Mój Dom24, Moje Życie24, PKO Ubezpieczenie dziecka oraz Assistance.

NestBank

Prace techniczne w Nest Banku zaplanowano na niedzielę 23 czerwca. W godzinach od 0:30 do 07:00 bankowość internetowa i aplikacja mobilna będą działać w trybie przyjmowania zleceń. Oznacza to, że możliwe będzie jedynie zalogowanie się do systemu. W tym czasie nie uda się także skorzystać z BLIKA i Visa Mobile oraz dokonać zapłaty w sklepie internetowym (zarówno kartą jak i przez link do płatności).

Niedostępne będzie także doładowanie telefonu i wykonanie oraz odbiór przelewów natychmiastowych. Nie będzie można również zmieniać limitów w bankowości internetowej, a także używać saszetek i zarządzać celami oszczędnościowymi. Również wszystkie wnioski w bankowości internetowej będą w tym czasie nieczynne.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Direct
Konto Direct
Premia

500 zł + 6% do 180 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 01.04.2023.

od 01.04.2023

Warunki
  • 300 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi i spełnienie kilku warunków aktywności;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część