zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Problemy techniczne ING Banku Śląskiego. Dotyczą bankowości elektronicznej

Problemy techniczne ING Banku Śląskiego. Dotyczą bankowości elektronicznej

19 czerwca 2024 (Aktualizacja 19.06.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Od godziny 11:00 trwają problemy klientów w korzystaniu z usług w Moim ING i ING Business. Trwają prace nad usunięciem przyczyn awarii.

Awaria w ING Banku Śląskim

O problemach bank poinformował w komunikacie na swojej stronie internetowej. Klienci mogą mieć z niektórymi funkcjonalnościami, zarówno w Moim ING, jak i w ING Business. Bank zapewnia, że problemy nie mają wpływu na bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach.

Wykaz problemów

ING Bank Śląski szczegółowo opisał, z jakimi usługami mogą występować problemy. Dotyczą one między innymi płatności SWIFT, TARGET i SORBNET. Obecnie wielu klientów może nie mieć możliwości ich wykonania. Niedostępny jest także podgląd kart kredytowych i debetowych w bankowości elektronicznej. Klienci nie mogą obecnie również zmienić limitów karty, a także nadać jej numeru PIN. Nie uda im się także zamówić nowej karty i założyć konta przez Internet.

Trwają prace naprawcze

W komunikacie bank przeprasza za trwające utrudnienia. Jednocześnie zapewnia, że pracuje nad jak najszybszym usunięciem awarii. Nie podano jednak, ile czasu może to zająć. Warto śledzić aktualne komunikaty banku w tej sprawie.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Direct
Konto Direct
Premia

500 zł + 6% do 180 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 01.04.2023.

od 01.04.2023

Warunki
  • 300 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi i spełnienie kilku warunków aktywności;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część