zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Oferta ING Banku Śląskiego dla użytkowników T-Mobile na kartę

Oferta ING Banku Śląskiego dla użytkowników T-Mobile na kartę

4 lipca 2024 (Aktualizacja 04.07.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

ING Bank Śląski informuje o wspólnej akcji z T-Mobile. Dzięki niej wybrani klienci mogą zyskać darmowy miesięczny pakiet usług oraz dodatkowy pakiet internetowy.

Pierwszy miesiąc za darmo

W ramach wspólnych działań obu podmiotów nowi klienci T-Mobile na kartę otrzymują możliwość darmowego korzystania przez miesiąc z cyklicznej oferty GO! L i Rok Internetu. By z niej skorzystać, należy zakupić starter sieci za 5 zł. Następnie w ciągu 30 dni od aktywacji karty SIM włączyć bezpłatną ofertę GO! L (o wartości 45 zł) i „Rok Internetu” w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Umożliwi to dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz 30 GB z oferty GO! L. Oprócz tego klient otrzymuje także 600 GB z oferty „Rok Internetu”. Po upływie 30 dni oferta odnowi się automatycznie za 45 zł. Konto można doładować, korzystając z rachunku bankowego.

Jeszcze więcej internetu

Dodatkowo w ramach opisanego pakietu za 45 zł operator zwiększa miesięczną pulę dostępnych w nim internetowych GB. Obecnie w ofercie „Rok Internetu” miesięczne paczki danych to 600 GB. Łącznie dodatkowo można uzyskać więc nawet 7200 GB pakietów internetowych w ciągu roku.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Direct
Konto Direct
Premia

500 zł + 6% do 180 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 01.04.2023.

od 01.04.2023

Warunki
  • 300 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi i spełnienie kilku warunków aktywności;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część