zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Nagrodzą najlepsze startupy. Ruszyła 5. edycja Programu Grantowego ING

Nagrodzą najlepsze startupy. Ruszyła 5. edycja Programu Grantowego ING

5 mar 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

ING Bank Śląski konsekwentnie wspiera startupy i młodych naukowców. W piątej edycji Programu Grantowego przeznaczy 1 mln zł na najlepsze rozwiązania zwiększające energooszczędność budynków.

Program Grantowy ING

To już piąta edycja programu. Tym razem jego kapituła postanowiła pochylić się nad rozwiązaniami, które pomagają w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju. Wynika to z chęci ułatwienia modernizacji wielu budynków, która niebawem będzie konieczna.

“W tej edycji poruszamy zagadnienia związane z jedenastym Celem Zrównoważonego Rozwoju ONZ (SDG 11) i szukamy rozwiązań, które odpowiedzą na wyzwanie: Jak możemy poprawić energooszczędność budynków? Niestety w Polsce znaczna część budynków jest nieefektywna energetycznie. Oznacza to, że w przyszłych latach będzie wymagała modernizacji. Dlatego tym razem poszukujemy rozwiązań, które pomogą zmniejszyć zapotrzebowanie na energię w istniejących budynkach mieszkalnych i firmowych” – powiedziała Joanna Erdman, wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego.

Nagrody w programie

Najwyżej ocenione rozwiązania w konkursie otrzymają granty na rozwój swoich projektów. Główna nagroda wyniesie w tej edycji 400 tys. zł. Za drugie miejsce przewidziano 300 tys.zł, a trzecie zostanie nagrodzone kwotą 150 tys.zł. Dodatkową pulę 150 tys.zł organizator zabezpieczył na wyróżnienia dodatkowe, w tym nagrodę publiczności.

Zgłoszenie do konkursu

Zgłoszenia projektu można dokonać przez specjalną stronę internetową programu. Dostępny jest tam również regulamin konkursu. 

Wyboru zwycięskich projektów dokona kapituła konkursu. W jej skład wejdą przedstawiciele organizatora, a także ludzie biznesu, nauki i członkowie organizacji pozarządowych. Finaliści zostaną ogłoszeni 27 maja. Spośród nich zostaną wyłonieni zwycięzcy. Ich ogłoszenie nastąpi na gali finałowej w dniu 27 czerwca.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Direct
Konto Direct
Premia

500 zł + 5,5% do 200 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 31.12.2022.

od 31.12.2022

Warunki
  • 150 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi, weryfikacją behawioralną i wydanie bezgotówkowo min. 1000 zł;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta;
  • 150 zł za min. 3 transakcje BLIKIEM w internecie, zapewnienie min. 1000 zł w pływów w dowolnych 3 miesiącach i założenie Celu Oszczędnościowego, na którym odłożysz min. 300 zł.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część