zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Kolejna wersja aplikacji IKO dostępna. Bank informuje o dwóch nowościach

Kolejna wersja aplikacji IKO dostępna. Bank informuje o dwóch nowościach

11 lipca 2024 (Aktualizacja 11.07.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

IKO 3.155 to najnowsza wersja aplikacji mobilnej dla klientów PKO BP. Zawiera dwie funkcjonalności, dzięki którym klienci banku zaoszczędzą czas podczas jej używania.

Zmiany w historii transakcji

Pierwsza z nowych funkcjonalności dotyczy przeglądu historii transakcji klienta. Ich poszczególnym rodzajom zostały przypisane konkretne ikony. Dzięki nim sposób prezentacji historii jest bardziej przejrzysty, a klient szybciej wyszuka interesującą go operację. By zapoznać się z nowym wyglądem historii transakcji, wystarczy wejść w opcję „Historia konta” z ekranu głównego aplikacji.

Informacje dotyczące oddziałów banku

W najnowszej wersji aplikacji IKO dostępna jest również funkcja związana z konkretnymi bankowymi placówkami. Od teraz w szczegółach danego oddziału można sprawdzić informacje dotyczące ograniczonej dostępności niektórych usług czy komunikaty o chwilowym zamknięciu placówki. Przy oddziałach, których dotyczą tego typu ograniczenia, na mapie i liście miejsc w wyszukiwarce umieszczono czerwoną kropkę. By sprawdzić, czy dany oddział udostępnia dodatkowe szczegóły, należy po zalogowaniu się do IKO skorzystać z następującej ścieżki: „Więcej → Kontakt → Bankomaty i oddziały”.

Bank zachęca do aktualizacji aplikacji IKO, by móc skorzystać z najnowszych funkcji. Przypomina także, że jej pobrania należy dokonywać wyłącznie z oficjalnych sklepów z aplikacjami.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto za Zero
Konto za Zero
Premia

300 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego w Banku PKO BP przynajmniej od 01.01.2022.

Od 01.01.2022

Warunki

po 50 zł zwrotu miesięcznie przez 6 miesięcy za korzystanie z karty płatniczej do konta.

(czytaj dalej)

Do 300 zł zwrotu

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część