zgarnijpremie.pl » Wiadomości » 20 zł za skorzystanie z konta walutowego

20 zł za skorzystanie z konta walutowego

14 czea 2023 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Santander Bank Polska premiuje skorzystanie z internetowego Kantoru Santander. Wymagane jest posiadanie Konta Jakie Chcę.

Oferta wyłącznie z kontem osobistym

Jeśli chcemy skorzystać z oferty to musimy w terminie od 7.06 do 31.08.2023 zawnioskować za pośrednictwem wniosku online, a następnie otworzyć Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową w promocji. Jak przystało na promocję bankową należy wyrazić dobrowolne zgody na kontakt marketingowy. Część z nich wyrazimy już na etapie wnioskowania o otwarcie rachunku, a zgody EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu) wyrazimy logując się do banku po raz pierwszy.

Konto walutowe

Kolejnym krokiem do wykonania będzie otwarcie konta24 walutowego w miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę lub w kolejnym. Ostatnim warunkiem jest wykonanie transakcji wymiany walut na co najmniej 50 jednostek w obcej walucie (USD, EUR, GBP, CHF) z wykorzystaniem internetowego Kantoru Santander (również na tę czynność mamy czas do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Premia 20 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu zrealizowania się z wszystkich aktywności.

PRZYKŁAD: Zakładamy Konto Jakie Chcę (zawieramy umowę) w czerwcu -> w czerwcu lub najpóźniej w lipcu otwieramy rachunek walutowy (konto24 walutowe) i kupujemy 50 USD, EUR, GBP lub CHF -> 20 zł premii trafia do nas do końca lipca, jeśli zdążymy wykonać transkację w czerwcu lub do końca sierpnia, jeśli transkację wymiany walut wykonamy w lipcu.

UWAGA: W trwającej promocji dodatkowo jako nowi klienci możemy zdobyć 300 zł w gotówce, 100 zł do Biedronki, 300 zł zwrotu za rachunki i 80 zł w programie poleceń.

Złóż wniosek!

Dodatkowe pliki

Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Santander
Konto Santander
Premia

1150 zł +4% do 50 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.01.2022.

Od 01.01.2022

Warunki
  • 150 zł za aktywność w pierwszym i drugim miesiącu;
  • 150 zł za aktywność w trzecim i czwartym;
  • 300 zł za min. 1000 zł wpływów w piątym i szóstym miesiącu;
  • 100 zł w Programie Poleceń;
  • 150 zł za konto dla dziecka;
  • 300 zł zwrotu za zapłacone rachunki.

(czytaj więcej)

1150 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część