zgarnijpremie.pl » Bez kategorii » Konto BNP Paribas w promocji z premią 250 zł w gotówce!

Konto BNP Paribas w promocji z premią 250 zł w gotówce!

8 wrz 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:

Konto BNP Paribas teraz w ofercie z premią 250 zł za założenie konta. Proste warunki do spełnienia, żeby zgarnąć premię!

Konto BNP Paribas w promocji z premią 250 zł!

konto BNP Paribas

Kto skorzysta z promocji BNP Paribas?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku. Tym razem czas, w którym nie mogliśmy posiadać konta osobistego BNP Paribas został wydłużony do 15 miesięcy licząc od dnia przystąpienia do promocji. Posiadanie konta firmowego lub np. karty kredytowej BNP nie wyklucza z udziału w akcji.

Jak zdobyć 250 zł premii od BNP Paribas?

Złóż wniosek o otwarcie konta osobistego BNP Paribas wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości online akceptując regulamin akcji oraz wszystkie zgody marketingowe. Formularz promocyjny będzie dostępny do 20.09.2020.

Po poprawnym złożeniu wniosku najpóźniej do 30.09.2020 podpisz umowę o prowadzenie konta, złóż wniosek o kartę i nadaj jej numer PIN.

Aby zdobyć tytułową premię należy spełnić następujące warunki aktywności:

100 zł otrzymasz, jeśli złożysz wniosek o konto i nadasz PIN do karty. W październiku zaloguj się do bankowości elektroniczna (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Zrób też transakcję kartą na minimum 200 zł;

150 zł dostaniesz, jak w listopadzie zalogujesz się do bankowości elektronicznej. Wykonasz dodatkowo transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 300 zł. I zapewnisz wpływy na konto na minimum 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do momentu otwarcia 3000 promocyjnych kont ale nie dłużej niż do 20.09.2020.

Kiedy nagroda?

Jeżeli spełnisz warunki dostaniesz wiadomość e-mail na adres podany w formularzu rejestracyjnym. 100 zł otrzymasz do 30 listopada, 150 zł do 31 grudnia.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

***

Wciąż mało nagród? Sprawdź aktualną promocję karty kredytowej Citi Simplicity z premią 200 zł do wydania na dowolne zakupy na Allegro!

Voucher do Allegro

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)