zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » Do 400 zł premii z TurboKARTĄ kredytową Santander Consumer Banku

Do 400 zł premii z TurboKARTĄ kredytową Santander Consumer Banku

29 mar 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

400 zł na zakupy w Biedronce w najnowszej promocji TurboKARTY kredytowej Santander Consumer Banku!

400 zł premii do Biedronki z TurboKARTĄ w promocji!

Kto może skorzystać z oferty?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku. Według regulaminu promocji są to osoby, które nie miały zawartej umowy o kartę kredytową w Santander Consumer Banku przez cały 2023 oraz 2024 rok do momentu ogłoszenia promocji.

400 zł na zakupy w Biedronce za aktywne korzystanie z TurboKARTY:

Krok 1
  • Najpóźniej do 31.08.2024 podpisz umowę o TurboKARTĘ.
Krok 2
  • w każdym z 5 miesięcy po podpisaniu umowy płać TurboKARTĄ za zakupy o łącznej wartości min. 600 zł.
Krok 3
  • do następnego miesiąca kalendarzowego przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub bankowości mobilnej.
Nagroda

Do końca następnego miesiąca kalendarzowego otrzymasz voucher Biedronki o wartości 100 zł
(max. 4 vouchery za każdy miesiąc aktywności).

Złóż wniosek

Czas trwania promocji

Promocja trwa do wyczerpani puli 2400 umów o kartę, ale nie dłużej niż do 31.08.2024.

Czy należy bać się karty kredytowej?

@zgarnijpremiepl Kilka słów o kartach kredytowych od Wojtka :identification_card: #kartakredytowa #promocjebankowe #zgarnijpremiepl ♬ original sound – Zgarnijpremie.pl

Ile kosztuje TurboKARTA Santander Consumer Banku?

Miesięczna oplata za posiadanie TurboKARTY wynosi 6,90 zł. Oczywiście tego kosztu można uniknąć, jeśli w ciągu miesiąca wydasz kartą min. 1000 zł płacąc za zakupy i usługi.

1000 zł mogłoby się wydawać, że to spora kwota, jak na transakcje kartą kredytową. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz spełnić wszystkie warunki promocji to i tak musisz używać karty kredytowej. Nie należy jednak obawiać się dodatkowych kosztów. Jeśli powstałe zadłużenie na karcie spłacisz w trakcie okresu bezodsetkowego, który w przypadku tej karty wynosi 54 dni to oddasz dokładnie tyle, ile wydałeś.

RRSO 21,64%

Dla karty kredytowej Visa TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 21,64% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 15.03.2024.

Dla karty kredytowej TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 5000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 18,50%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej – przy uwzględnieniu powyższych założeń – w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 15.03.2024 są następujące: całkowita kwota kredytu: 5000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 5000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0,00 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Nie przegap

Czytaj więcej

TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie mieli zawartej umowy o kartę kredytową w Santander Consumer Banku przez cały 2022 oraz 2024 rok do momentu ogłoszenia promocji.

Czas trwania

Promocja trwa do 31.08.2024 (limit 2400 umów).

Nagroda

400 zł do Biedronki.

Termin wypłaty

Vouchery 4×100 zł do Biedronki wydane będą do końca 5 miesiąca od wyrobienia karty kredytowej.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część