zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Zgarnij 400 zł na zakupy w morele.net z darmową kartą kredytową Citi!

Zgarnij 400 zł na zakupy w morele.net z darmową kartą kredytową Citi!

27 sie 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Wyrób darmową kartę kredytową Citi Simplicity i zgarnij premię 400 zł na zakupy w morele.net spełniając proste warunki aktywności! [Koniec limitu]

400 zł na zakupy w morele.net

zakupy w morele

400 zł na zakupy w morele z kartą kredytową citi

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Citibanku, to znaczy od 01.01.2018 nie możesz posiadać w banku żadnej głównej karty kredytowej. Ponadto musisz mieć ukończone min. 18 lat, a Twój miesięczny dochód netto to min. 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz również ukończyć min. 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Złóż wniosek o kartę kredytową najpóźniej do 12.2019 przesyłając dokumenty potwierdzające wysokość dochodów (https://www.online.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/);
  2. Kiedy podpiszesz już umowę i otrzymasz swoją kartę zaloguj się min. 1 do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Masz na to czas do upływu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy;
  3. Również w trakcie tych samych 3 miesięcy dokonaj transakcji kartą o łącznej wartości min. 1 500 .

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 26.08.2019 do 13.12.2019. [Koniec limitu]

Nagroda

Nagrodę w postaci e-karty podarunkowej do wydania w grupie sklepów internetowych morele o wartości 400 zł otrzymasz w serwisie Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Informację o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu premii otrzymasz we wiadomości w Bankowości Elektronicznej Citi nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym warunki zostały spełnione.

***

Karta Kredytowa Citi Simplicity to:

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia. Bez opłatyza powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Jeśli chcesz wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity, ale interesuje Cię inna premia, to koniecznie sprawdź promocję karty Citi z premią 400 zł na sprzęt Xiaomi lub promocję karty Citi z bezprzewodowym głośnikiem JBL Filp 4!

 ***

RRSO w przypadku karty kredytowej Citi wynosi 10,47% przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)