zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz głośnik JBL FLIP 4!

Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz głośnik JBL FLIP 4!

24 lip 2018 6 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zastanawiasz się nad wyrobieniem karty kredytowej? Złóż wniosek o kartę Citi Simplicity i zgarnij bezprzewodowy głośnik JBL FLIP lub voucher do wybranych sklepów. To idealny gadżet na wakacyjne podróże!

Bezprzewodowy głośnik JBL z Citi

głośnik JBL FILP 4 z Citi

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z tej promocji musisz być nowym klientem Citibanku, to znaczy od 01.01.2017 nie posiadasz w banku żadnej głównej karty kredytowej. Ponadto musisz mieć ukończone min. 18 lat, a Twój miesięczny dochód netto to min. 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz również ukończyć min. 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500 netto.

Jak skorzystać z promocji i zgarnąć głośnik JBL?

 1. Złóż wniosek o kartę w ofercie dla Nowych klientów ważnej do 30.09.2019;
 2. Wyraź zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej, a po otrzymaniu karty zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online;
 3. Zarejestruj się do programu Priceless Specials;
 4. Dokonaj dowolnych transakcji na min. 1500 nie później niż do końca 2 miesiąca po zawarciu umowy, a otrzymasz 21 000 pkt.(wymienialnych na głośnik JBL Flip 4 lub vouchery na zakupy).

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Z oferty możesz skorzystać od 15.07.2019 do 30.09.2019.

Nagroda

Nagroda w postaci głośnika JBL FLIP 4 zostanie wysłana do Ciebie na podany adres korespondencyjny najpóźniej do 30 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków za pomocą przesyłki kurierskiej.

JBL Flip 4 to najnowszy, wielofunkcyjny głośnik bezprzewodowy bardzo popularnej i cenionej serii JBL Flip. Wielokrotnie nagradzany, stale udoskonalany i niezmiennie pełen innowacji towarzysz na każdą pogodę!

Specyfikacja:

 • Moc głośników (sumaryczna): 16 W
 • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
 • Złącza: 3,5 mm minijack, microUSB
 • Zasilanie: Akumulator wbudowany
 • Pozostałe parametry: – Odporność na zachlapanie – Akumulator: Litowojonowy (3,7 V, 3000 mAh) – Czas ładowania baterii: 3,5 h przy 5 V, 1 A – Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)

***

Karta Kredytowa Citi Simplicity to:

 • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
 • Bez opłaty rocznej za kartę.
 • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia.
 • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
 • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11604,90 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/03/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

***

Jeśli chcesz wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity, ale interesuje Cię inna premia, to koniecznie sprawdź promocję karty Citi z premią 400 zł na sprzęt Xiaomi!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 6)

 • Ciekawski 30 lipca 2019 0 1 odpowiedzi

  Czy po zgarnięciu głośnika mogę zrezygnować bez problemu z usług citi??

  • Wojciech Wojtczak 30 lipca 2019 0 1 odpowiedzi

   Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z karty zrezygnować zaraz bo odebraniu nagrody 🙂

   • Damiano 6 września 2019 0 1 odpowiedzi

    No nie wiem… zapis z regulaminu promocji:
    „Bank informuje, że udział w Ofercie nie wyłącza prawa odstąpienia od zawartej Umowy o Kartę, przysługującego Uczestnikowi
    na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Odstąpienie od Umowy o Kartę stanowi jednocześnie rezygnację z udziału w Ofercie
    i utratę prawa do Nagrody.”

    • Wojciech Wojtczak 9 września 2019 0

     Zgodnie z przytoczonym fragmentem regulaminu, aby zdobyć nagrodę należy nie rezygnować z karty do momentu jej odebrania. Później można oczywiście rozwiązać umowę bez konsekwencji 🙂

 • Marcin 31 lipca 2019 0 1 odpowiedzi

  „dokonaj dowolnych transakcji na 1500 zl” to moge przelac i „odlac” z powrotem te 1500 zl i dostane nagrode ?

  • Wojciech Wojtczak 31 lipca 2019 0

   Niestety to tak nie zadziała 🙂 Trzeba porostu płacić kartą np. za zakupy. Zgodnie z regulaminem akceptowalne są transakcje „…, które spełnią następujące kryteria:
   • będą to Transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
   • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
   • nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu
   Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
   • nie będą Transakcjami zwróconymi,”