Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz głośnik JBL FLIP 3!

Zastanawiasz się nad wyrobieniem karty kredytowej? Złóż wniosek o kartę Citi Simplicity i ciesz się atrakcyjnym prezentem w postaci bezprzewodowego i wodoodpornego głośnika JBL FLIP 3. To idealny gadżet na wakacyjne podróże!

Citi Simplicity wraz z JBL Flip 3

JBL FILP 3

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z tej promocji musisz być nowym klientem Citibanku, to znaczy od 01.06.2015 nie posiadałeś w banku żadnej głównej karty kredytowej. Ponadto musisz mieć ukończone minimum 18 lat, a Twój miesięczny dochód netto to minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz również ukończyć minimum 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – minimum 2500 zł.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Wypełnij formularz internetowy. Doradca banku oddzwoni, aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.
 2. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
 3. Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. W kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków. Od tego momentu w ciągu 30 dni otrzymasz głośnik JBL Flip 3.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Z oferty możesz skorzystać od 26.06.2018 do 04.09.2018.

Nagroda

Nagroda w postaci głośnika JBL FLIP 3 o wartości 359 zł zostanie wysłana do Ciebie na podany adres korespondencyjny najpóźniej do 30 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków za pomocą przesyłki kurierskiej.

Głośnik JBL Flip 3 czarny:

 • Moc głośników (sumaryczna): 16 W
 • Pasmo przenoszenia (min.): 85 Hz
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
 • Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
 • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
 • Złącza: 3,5 mm minijack, microUSB
 • Zasilanie: Akumulator wbudowany
 • Pozostałe parametry: – Odporność na zachlapanie – Akumulator: Litowojonowy (3,7 V, 3000 mAh) – Czas ładowania baterii: 3,5 h przy 5 V, 1 A – Czas odtwarzania muzyki: do 10 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)

***

Karta Kredytowa Citi Simplicity to:

 • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
 • Bez opłaty rocznej za kartę.
 • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia.
 • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
 • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Simplicity

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11604,90 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/03/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here