Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz głośnik JBL FLIP 4!

Zastanawiasz się nad wyrobieniem karty kredytowej? Złóż wniosek o kartę Citi Simplicity i ciesz się atrakcyjnym prezentem w postaci bezprzewodowego i wodoodpornego głośnika JBL FLIP 4 lub voucherem do wybranych sklepów. To idealny gadżet na wakacyjne podróże!

Citi Simplicity wraz z JBL Flip 4

JBL FILP 3

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z tej promocji musisz być nowym klientem Citibanku, to znaczy od 01.01.2016 nie posiadasz w banku żadnej głównej karty kredytowej. Ponadto musisz mieć ukończone min. 18 lat, a Twój miesięczny dochód netto to min. 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz również ukończyć min. 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500 netto.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Złóż wniosek o kartę w ofercie dla Nowych klientów ważnej do 30.06.2019;
 2. Wyraź zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej, a po otrzymaniu karty zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online;
 3. Zarejestruj się do programu Priceless Specials;
 4. Dokonaj dowolnych transakcji na min. 1500 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące, a za każdy otrzymasz 7000 pkt. (w sumie nawet 21 000 pkt., które wymienisz na głośnik JBL Flip 4 lub vouchery na zakupy).

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Z oferty możesz skorzystać od 15.02.2019 do 30.06.2019.

Nagroda

Nagroda w postaci głośnika JBL FLIP 4 zostanie wysłana do Ciebie na podany adres korespondencyjny najpóźniej do 30 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków za pomocą przesyłki kurierskiej.

JBL Flip 4 to najnowszy, wielofunkcyjny głośnik bezprzewodowy bardzo popularnej i cenionej serii JBL Flip. Wielokrotnie nagradzany, stale udoskonalany i niezmiennie pełen innowacji towarzysz na każdą pogodę!

Specyfikacja:

 • Moc głośników (sumaryczna): 16 W
 • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
 • Złącza: 3,5 mm minijack, microUSB
 • Zasilanie: Akumulator wbudowany
 • Pozostałe parametry: – Odporność na zachlapanie – Akumulator: Litowojonowy (3,7 V, 3000 mAh) – Czas ładowania baterii: 3,5 h przy 5 V, 1 A – Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)

***

Karta Kredytowa Citi Simplicity to:

 • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
 • Bez opłaty rocznej za kartę.
 • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia.
 • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
 • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11604,90 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/03/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here