zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Zgarnij 400 zł na sprzęt Xiaomi z kartą kredytową Citi Simplicity!

Zgarnij 400 zł na sprzęt Xiaomi z kartą kredytową Citi Simplicity!

6 sie 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z promocji karty kredytowej Citi Simplicity to właśnie masz okazję załapać się na kolejną ciekawą edycję! Za spełnienie prostych warunków możesz zgarnąć 400 zł na sprzęt Xiaomi!

400 zł na sprzęt Xiaomi!

sprzęt xiaomi

400 zł na zakupy w internetowym sklepie Xiaomi!

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z tej promocji musisz być nowym klientem Citibanku, to znaczy od 01.01.2017 nie posiadasz w banku żadnej głównej karty kredytowej. Ponadto musisz mieć ukończone min. 18 lat, a Twój miesięczny dochód netto to min. 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz również ukończyć min. 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Jak zgarnąć premię na sprzęt Xiaomi?

  1. Złóż wniosek o kartę kredytową Citi w ofercie dla Nowych klientów ważnej do 02.12.2019;
  2. Następnie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.;
  3. Spełnij warunki aktywności polegające na dokonaniu transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 2000 zł. Masz na to czas nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa od 30.07.2019 do 02.12.2019.

Nagroda

Nagrodę w postaci 400 do wykorzystania w sklepie mi-home.pl otrzymasz w serwisie internetowym Citibank Online w formie e-kodu nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wymagane warunki.

***

Karta Kredytowa Citi Simplicity to:

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia. Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

sprzęt Xiaomi

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Jeśli chcesz wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity, ale interesuje Cię inna premia, to koniecznie sprawdź promocję karty Citi ze smartfonem OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł!

smartfon OPPO

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)