zgarnijpremie.pl » Wiadomości » VeloBank ułatwia otwarcie firmy i rachunku firmowego. Umożliwia to bez wychodzenia z domu

VeloBank ułatwia otwarcie firmy i rachunku firmowego. Umożliwia to bez wychodzenia z domu

24 kwi 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Sektor mikroprzedsiębiorstw generuje średnio 30% polskiego PKB. Jest on również bardzo ważny dla VeloBanku. Instytucja informuje, że jej klienci mogą już otworzyć działalność gospodarczą za pośrednictwem banku.

Najnowsza oferta VeloBanku

Od teraz klienci indywidualni VeloBanku mogą w prosty sposób otworzyć działalność gospodarczą oraz nowoczesne VeloKonto Firma. Dzięki najnowszej funkcjonalności zrobią to za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku.  Wystarczy do tego spełnienie kilku prostych kroków. 

Zdalne założenie firmy i otwarcie rachunku

By dokonać zdalnego założenia działalności gospodarczej, należy korzystać z profilu zaufanego w VeloBanku. Po zalogowaniu się do elektronicznych kanałów dostępu banku wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i podpisać go profilem zaufanym. W ciągu dwóch dni na podany we wniosku adres email CEIDG wyśle potwierdzenie założenia działalności gospodarczej. W ten sam sposób klient otrzyma również umowę rachunku VeloKonto Firma. Karta do konta zostanie wysłana na adres korespondencyjny podany w formularzu. Jeden wniosek do obu działań zapewnia klientom VeloBanku wygodę i znaczną oszczędność czasu.

„Kiedyś rejestracja firmy wymagała wizyty w urzędzie, dzisiaj nie musimy nawet korzystać z rządowych portali, wystarczy wejść na stronę swojego banku. Dlaczego to ważne? Bo klienci, a zwłaszcza przedsiębiorcy, potrzebują prostoty, wygody i w pełni zdigitalizowanego procesu. Zwłaszcza na początku prowadzenia działalności czas jest na wagę złota, a możliwość ograniczenia formalności to kluczowe wsparcie. Rozumiemy te potrzeby, dlatego w VeloBanku można jednocześnie założyć konto firmowe, jak i zarejestrować działalność” – mówi Jolanta Ciskowska, Dyrektor Departamentu Produktów Korporacyjnych w VeloBanku.

Ograniczenia w korzystaniu z usługi

By skorzystać z nowej funkcjonalności, należy posiadać w VeloBanku konto osobiste z dostępem do bankowości internetowej oraz profil zaufany. Usługa przeznaczona jest dla mieszkańców Polski, którzy posiadają ważny dowód osobisty i polskie obywatelstwo. Ponadto przed złożeniem wniosku nie można mieć jeszcze firmy zarejestrowanej w CEIDG oraz ograniczeń prawnych do założenia działalności gospodarczej.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

VeloKonto
VeloKonto
Premia

650 zł +6,5% do 3 tys. zł

Karencja

Dla nowych klientów banku. nieposiadających konta w Velo Banku(Getin Banku) od przynajmniej 31.12.2022.

od 31.12.2022

Warunki
  • 60 zł za założenie VeloKonta z VeloSkarbonką i płatności bezgotówkowe (kartą do konta lub BLIKiem);
  • 5% zwrotu za płatności miesięcznie przez pół roku – max. 540 zł, przy zapewnieniu min. 2 000 zł wpływów miesięcznie;
  • 50 zł za skorzystanie z Programu Poleceń.

(czytaj więcej)

600 zł + 50 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część