zgarnijpremie.pl » Poradniki » Finanse codzienne - poradniki » Pora na pierwsze żniwa – czyli III etap zbierania na wakacje, dzięki promocjom bankowym.

Pora na pierwsze żniwa - czyli III etap zbierania na wakacje, dzięki promocjom bankowym.

26 stycznia 2024 (Aktualizacja 21.05.2024) Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Mija właśnie trzeci miesiąc mojego planu uzbierania, jak największego budżetu dzięki promocjom bankowym na wakacje 2024. Zobaczcie, jakie mam postępy!


Zobacz wszystkie etapy mojego korzystania z promocji, aby sfinansować wakacje w 2024:


I ETAP: Zbieram na wakacje 2024 korzystając z samych promocji bankowych!

II ETAP: II etap zbierania na wakacje 2024 korzystając z samych promocji bankowych!

III ETAP: Pora na pierwsze żniwa – czyli III etap zbierania na wakacje, dzięki promocjom bankowym.

III ETAP: Cierpliwość i konsekwencja kluczem do sukcesu, czyli kolejny miesiąc zbierania na wakacje, dzięki promocjom bankowym.

III ETAP: Kolejne miesiące zbierania środków na wakacje – cel coraz bliżej!

III ETAP: Raport po kolejnych dwóch miesiącach korzystania z promocji bankowych


Dla przypomnienia + miły zwrot akcji

Dla przypomnienia w listopadzie otworzyłem 4 konta osobiste, które na samym końcu miały mi przynieść w sumie 2 175 zł:

 1. Alior Bank – Konto Jakże osobiste (500 zł)
 2. mBank – eKonto (600 zł) – w międzyczasie pojawiła się atrakcyjniejsza wersja standardowej oferty
 3. VeloBank – VeloKonto (650 zł)
 4. Bank BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie (425 zł)
 5. Raiffeisen Bank – Konto Osobiste (150 zł)*

*Jednak podczas spełniania warunków aktywności w grudniu 2023 pojawiła się dodatkowa okazja na zdobycie kolejnych 150 zł premii dzięki promocji Konta Osobistego Raiffeisen Digital Banku. Promocja była bardzo prosta. Wystarczyło założyć konto na selfie (co trwało ok 5 minut), a następnie wydać do 4 stycznia 2024 min. 150 zł płacąc wirtualną kartą do konta (konto nie oferuje tradycyjnej karty płatniczej). Premia miała trafić na moje konto 19 stycznia i faktycznie tak się stało (dzień moich urodzin….przypadek?)

Wobec tego zwrotu akcji planowany budżet do zdobycia zwiększył się do 2 325 zł!

Grosik do grosika

Jak zapewne pamiętacie, aby zyskać pełną wysokość obiecanej przez banki premii należy uzbroić się w nieco cierpliwości i systematycznie spełniać warunki aktywności. Niektóre oferty pozwalają na szybsze zdobycie całości nagrody, chociażby wspomniana wcześniej promocja konta Raiffeisen Banku.

Dla odmiany, aby zyskać pełną wartość z 600 zł premii w promocji VeloKonta Velobanku, należy faktycznie korzystać z tego rachunku przez pół roku. Premie bowiem w tej promocji mają postać moneybacku, czyli zwrotów w wysokości za wykonane płatności mobilne (telefonem, kartą, lub BLIKiem). Do odebrania jest 10% wartości tych transakcji, ale nie więcej niż 100 zł miesięcznie. Łatwo policzyć, że trzeba wydać min. 1000 zł w miesiącu, aby osiągnąć jaki zwrot. Czeka mnie jeszcze 50 zł premii z tytułu skorzystania z kodu polecenia, ale tę nagrodę otrzymam dopiero, jeśli zapewnię w każdym z 3 miesięcy min. 2 000 zł wpływów.

50 zł za samo otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie i kolejne 50 zł za wyrażenie zgód marketingowych już odebrałem. Aby zyskać kolejne 400 zł muszę aktywnie korzystać z konta przez 8 kolejnych miesięcy (po 50 zł za miesiąc).

Na razie najwięcej zarobiłem na koncie osobistym Banku BNP Paribas i historycznie to właśnie na promocjach Konta Otwartego na Ciebie zarabiam zawsze najwięcej. 75 zł za otwarcie konta otrzymałem już w grudniu, a kolejne 175 zł w styczniu 2024 za spełnienie warunków aktywności.

W sumie odebrałem już:

 • 100 zł z 500 zł (Alior Bank)
 • 200 zł z 600 zł (mBank)
 • 125,68 zł z 650 zł (VeloBank)
 • 250 zł z 425 zł (Bank BNP Paribas)
 • 150 zł z 150 zł (Raiffeisen Digital Bank)

Wynik: 825,68 zł z 2 325 zł, co stanowi 35.51% celu.

Najprzyjemniejszy widok dla oka uczestnika promocji bankowej:

Pamiętajcie, że premia gotówkowa to nie wszystko!

Premia w gotówce to najprzyjemniejsza nagroda za skorzystanie z promocji bankowej. Jednak banki mogą dodatkowo nas wynagradzać na inne sposoby, jak zwolnienie z opłat za korzystanie z produkty, vouchery do popularnych sklepów, czy podwyższone oprocentowanie na lokatach i kontach oszczędnościowych.

Osobiście podczas tego projektu dodatkowo skorzystałem z 7% na koncie oszczędnościowym Moje Cele mBanku. Aby tor zrobić musiałem założyć konto na selfie oraz w każdym miesiącu trwania depozytu zwiększać budżet celu o przynajmniej 100 zł.

Ale chętnych wraz z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku można otworzyć Konto Mega Oszczędnościowe z aktualnym oprocentowaniem wynoszącym 5,5%. Aby jednak je zdobyć trzeba aktywnie korzystać z konta osobistego Alior Banku.


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Nie przegap

Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Jakże Osobiste
Konto Jakże Osobiste
Premia

500 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego Alior Banku, walutowego, Karty Kibica od przynajmniej 3 lat.

3 lata

Warunki
 • 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
 • 9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo) oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z 8 kolejnych miesięcy.

(czytaj więcej)

50 zł + 450 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część