zgarnijpremie.pl » Poradniki » Finanse codzienne - poradniki » II etap zbierania na wakacje 2024 korzystając z samych promocji bankowych!

II etap zbierania na wakacje 2024 korzystając z samych promocji bankowych!

12 gru 2023 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

W listopadzie rozpocząłem projekt zbierania środków na wykupienie wycieczki na wakacje 2024. W etapie I przygotowałem listę promocji bankowych, w których teoretycznie mogłem wziąć udział jako nowy klient.


Zobacz wszystkie etapy mojego korzystania z promocji, aby sfinansować wakacje w 2024:


I ETAP: Zbieram na wakacje 2024 korzystając z samych promocji bankowych!

II ETAP: II etap zbierania na wakacje 2024 korzystając z samych promocji bankowych!

III ETAP: Pora na pierwsze żniwa – czyli III etap zbierania na wakacje, dzięki promocjom bankowym.

III ETAP: Cierpliwość i konsekwencja kluczem do sukcesu, czyli kolejny miesiąc zbierania na wakacje, dzięki promocjom bankowym.

III ETAP: Kolejne miesiące zbierania środków na wakacje – cel coraz bliżej!

III ETAP: Raport po kolejnych dwóch miesiącach korzystania z promocji bankowych


Zakładanie kont

Zwieńczenie I etapu było otwarcie 4 kont osobistych w promocji 30 listopada. Niestety nie udało mi się otworzyć Konta Santander, ponieważ pojawił się problem na etapie weryfikacji tożsamości w zdalnej ścieżce zakładania konta. Musiałem zatem zadowolić się kontami osobistymi:

  1. Alior Bank – Konto Jakże osobiste (500 zł)
  2. mBank – eKonto (600 zł) – w międzyczasie pojawiła się atrakcyjniejsza wersja standardowej oferty
  3. VeloBank – VeloKonto (650 zł)
  4. Bank BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie (425 zł)

W przypadku mBanku premia jaką się spodziewam otrzymać to 600 zł, a wynika to z tego, że nie będę wnioskować o eKonto Junior, za co można zdobyć 100 zł. Dodatkowe 50 zł otrzymam za skorzystanie kodu polecenia otrzymanego od znajomego.

To samo dotyczy VeloKonta. Do głównej nagrody 600 zł zwrotu za płatności mobilne zamierzam odebrać dodatkowe 50 zł, ponieważ ponownie skorzystałem z kodu polecenia, ale tym raz jednego z naszych czytelników (dziękuję bardzo!)

Przy Koncie Jakże Osobistym musiałem udać się do placówki, aby pracownik banku sprawdził w systemie bankowym, kiedy przestałem być klientem Alior Banku. W ten sposób chciałem się upewnić, że zakładając konto będę traktowany jako nowy klient 🙂

Spełnianie warunków

Na pierwszy ogień zająłem się spełnianiem warunków aktywności w promocji eKonta mBanku. Jednocześnie był to początek aktywnego korzystania z konta w głównej części promocji oraz spełnienie warunku aktywności w programie poleceń. W pierwszym tygodniu posiadania aktywnego konta oraz karty płatniczej wykonałem:

  • Zapewniłem min. 1000 zł wpływów robiąc przelew z innego mojego konta;
  • Wykonałem 8 transakcji BLIKIEM
  • Zapłaciłem 5 razy kartą płatniczą do konta

PODPOWIEDŹ: aby szybko spełnić warunki aktywności podczas zakupów spożywczych płaciłem za każdy produkt osobno przy kasie samoobsługowej 🙂

Następnie zająłem się Kontem Jakże Osobistym Alior Banku oraz VeloKontem Velobanku. Pierwsze 50 zł w przypadku Aliora otrzymam już za sam fakt założenia konta na selfie. Przy VeloKoncie zapewniłem już pierwsze 2000 zł wpływów (trzeba to zrobić przez 3 miesiące), aby otrzymać 50 zł w programie poleceń.

W obu przypadkach premia wypłacana jest za aktywne korzystanie z płatności bezgotówkowych. Aby spełnić te warunki zasiliłem oba konta środkami z innych rachunków i naprzemiennie korzystam z tych kart za codzienne zakupy 🙂


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Nie przegap

Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Jakże Osobiste
Konto Jakże Osobiste
Premia

500 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego Alior Banku, walutowego, Karty Kibica od przynajmniej 3 lat.

3 lata

Warunki
  • 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
  • 9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo) oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z 8 kolejnych miesięcy.

(czytaj więcej)

50 zł + 450 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część