zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » [PODSUMOWANIE LIPCA] To ostatnie chwile na skorzystanie z tych promocji!

[PODSUMOWANIE LIPCA] To ostatnie chwile na skorzystanie z tych promocji!

26 kwi 2017 Komentarze ok. 7 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Koniec lipca tuż-tuż, a co za tym idzie niektóre okazje bankowe (i nie tylko) mogą Ci uciec sprzed nosa. Masz jeszcze kilka dni na skorzystanie m.in. z promocji takich jak ta od Citibanku, w której do zgarnięcia jest 500 zł na zakupy w answear.com, 1100 zł premii za otwarcie i polecanie konta w ING, czy też 600 zł zwrotu za zakupy od mBanku + 100 zł premii od Bankier.pl + 100 zł nagrody od Fly.pl. Oczywiście to nie wszystko, co na Ciebie czeka. Poznaj warunki każdej z proponowanych przez nas promocji i sam zdecyduj, którą wybierzesz. ?

1. Promocja Citibanku. Do zgarnięcia nawet 500 zł na zakupy w answear.com

Promocja aktywna do 31 lipca 2017 roku

Możesz zyskać 300 zł lub 500 zł do wydania w sklepie internetowym answear.com za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku.

Jak skorzystać z promocji?

Mamy dwie opcje do wyboru – w jednej do zgarnięcia jest 300 zł, a w drugiej 500 zł.

300 zł

Tę nagrodę otrzymasz, jeśli zalogujesz się do bankowości internetowej lub mobilnej banku min. jeden raz oraz zapłacisz kartą min. 500 zł w punktach handlowo-usługowych i internecie. Reasumując wystarczy, że w sklepie użyjesz plastiku od Citibanku, a nagroda jest Twoja. ?

Jeśli wyrobione zadłużenie spłacisz na czas, nie czekają na Ciebie żadne odsetki (zajrzyj do naszego poradnika dot. kredytówek).

500 zł

Zasady te same, co przy 300 zł oraz dodatkowo musisz:

 • złożyć dyspozycję dokonania przelewu z limitu karty kredytowej na kwotę min. 500 zł i rozłożyć go na raty w ramach planu spłat „Komfort”
 • zawrzeć porozumienie o dodatkowy limit kredytowy min. 1000 zł w formie przelewu rozłożonego na raty w planie spłat „Komfort”
 • zrobić zakupy za min. 500 zł i także rozłożyć je na raty w ramach planu spłat „Komfort”

Ważne!

Zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji sama obsługa planu spłat „Komfort” to koszt 20 zł/miesiąc, prowizja od udzielenia pożyczki to maksymalnie 20%, a zwiększenie limitu kredytówki i wykonanie przelewu też nie są darmowe.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Regulamin promocji >>


2. Załóż eKonto ze zwrotem do 600 zł za zakupy i zgarnij 100 zł od Bankier.pl + 100 zł od fly.pl

Promocja aktywna do 31 lipca 2017 roku
Teraz oprócz moneybacku możesz zdobyć 100 zł od Bankier.pl i voucher o wartości 100 zł od fly.pl. Jeśli zwlekałeś z założeniem eKonta, tym razem nie czekaj! Grzech przepuścić taką okazję. 🙂

Tak zdobędziesz 600 zł zwrotu

 • zapłać kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł w punktach usługowo-handlowych
 • nie anuluj dokonanych transakcji do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (chodzi o zwrot towaru)
 • zapewnij wpływ min. 1000 zł (nie może to być przelew z rachunku w innym banku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem)
 • co najmniej raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku

Jak zgarnąć 100 zł od Bankier.pl i 100 zł od fly.pl?

 • złóż wniosek o eKonto do 31 lipca 2017 roku
 • podpisz umowę o prowadzenie rachunku do 31 sierpnia 2017 roku
 • zrealizuj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub przelewów w miesiącu podpisania umowy lub najpóźniej w miesiącu po nim następującym (przelewy wewnętrzne nie będą wliczane)
 • o przyznaniu bonusu i otrzymaniu kodu do fly.pl zostaniesz powiadomiony do 31 grudnia 2017 roku

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Regulamin promocji „100 zł od Bankier.pl + 100 zł od fly.pl” >>
Regulamin promocji z moneybackiem >>


3. Dostaniesz nawet 1100 złotych nagrody! Otwórz konto w ING i polecaj je znajomym

Promocja aktywna do 31 lipca 2017 roku

Wystarczy, że otworzysz konto Direct przez internet, wypróbujesz je i polecisz znajomym, a na Twoim koncie wylądują dodatkowe pieniądze – 100 zł za otwarcie konta i 100 zł za polecenie konta znajomemu (możesz zyskać nawet 1000 zł jeśli skutecznie polecisz konto 10 osobom).

Oto w jaki sposób zdobędziesz 100 zł nagrody na start

 • do 31 lipca 2017 roku otwórz za pomocą strony internetowej banku ING Konto Direct wraz z kartą debetową oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN
 • w systemie bankowości internetowej jeśli jesteś już posiadaczem Otwartego Konta Oszczędnościowego
 • do 31 października 2017 roku musisz wykonać transakcję na min. 1 tys. zł kartą debetową dołączoną do promocji lub kodem BLIK w aplikacji mobilnej banku za towary i usługi
 • do dnia wypłaty nagrody czyli do 15 listopada 2017 roku musisz być posiadaczem otwartego Konta Direct karty debetowej oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego

Tak zarobisz 100 zł za polecenie konta

 • do 18 października 2017 roku musisz przystąpić do promocji, w której otrzymasz kod promocji (zgłoś się po niego w oddziale Banku lub w systemie bankowości online)
 • kod musisz przekazać nowemu klientowi, który jest chętny na założenie konta osobistego w ING (kod można pobrać wielokrotnie i przekazać dowolnej liczbie osób ale nie więcej niż 10 razy)
 • również do 18 października 2017 roku musisz zapłacić kartą lub BLIKIEM za łączną sumę 300 zł (bank musi rozliczyć transakcje do 30 października 2017 roku)

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Regulamin promocji „100 zł za otwarcie konta” >>
Regulamin promocji „Poleć konto znajomemu” >>


4. 150 zł premii za konto firmowe w mBanku + 2 lata bez opłat za konto

Promocja aktywna do 31 lipca 2017 roku

mBank powrócił ze swoją promocją dotyczącą konta firmowego mBiznes. Załóż je, a zgarniesz 150 zł (a nie jak do tej pory 100 zł) oraz będziesz zwolniony z opłat za prowadzenie rachunku przez najbliższe 2 lata.

Tak założysz konto

 • złóż wniosek o konto przez internet do 31 lipca 2017 roku
 • podpisz umowę, którą dostarczy Ci kurier
 • w okresie 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy o prowadzenie rachunku należy opłacić składkę ZUS na kwotę min. 250 zł

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Regulamin promocji >>


5.  500 zł od fly.pl i Vivus.pl. Wystarczy, że weźmiesz pożyczkę

Promocja aktywna do 31 lipca 2017 roku

W bardzo prosty sposób możesz zdobyć bon o wartości 500 zł do wykorzystania na fly.pl. Wystarczy, że weźmiesz pożyczkę.

Jak skorzystać z promocji?

 • żeby skorzystać z promocji fly.pl i Vivus.pl musisz zawrzeć z pożyczkodawcą, w czasie jej trwania, pierwszą umowę pożyczki na maksymalną kwotę 3000 zł lub kolejną pożyczkę na maksymalną kwotę 7500 zł
 • po zawarciu umowy o pożyczkę otrzymasz bon wakacyjny o wartości 500 zł do wykorzystania na fly.pl (kod przyjdzie SMS-em w ciągu jednego dnia roboczego)
 • warunkiem aktywowania bonu jest zrobienie zakupów na podanej wyżej stronie za min. 3000 zł

Weź pożyczkę i odbierz swój bon 500 zł
Regulamin promocji „Pierwsza pożyczka” >>
Regulamin promocji „Kolejna pożyczka” >>


6. Wygraj bony Empik o wartości 50 zł lub 100 zł. Konkurs MasterCard dla klientów ING

Promocja aktywna do 31 lipca 2017 roku

Wystarczy, że zgłosisz min. 3 transakcje mobilną kartą MasterCard i odpowiesz na pytanie konkursowe, a możesz zgarnąć bony do Empiku o wartości 50 zł lub 100zł! A jeśli nie posiadasz jeszcze konta w ING to za jego założenie zgarniesz dodatkową stówkę. O tym wspomnieliśmy wyżej. 😉

W ten sposób skorzystasz z promocji

 • jeśli jeszcze nie masz konta, to do 31 lipca 2017 roku otwórz Konto Direct (0zł m.in. za otwarcie i prowadzenie konta) wraz z kartą debetową
 • wypełnij formularz
 • w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą kurier, który przywiezie Ci umowę do podpisania
 • podpisz umowę o konto

Jeśli spełniłeś powyższe warunki wyrób kartę płatniczą MasterCard w telefonie – zrobisz to logując się do aplikacji mobilnej banku. Następnie:

 • wykonaj od 3 do 5 transakcji mobilnych na dowolne kwoty
 • zachowaj potwierdzenia transakcji (w formie elektronicznej lub papierowej)
 • odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak płatność Mastercard w telefonie ułatwiły Ci życie?
 • żeby odpowiedzieć na pytanie załóż specjalne konto na stroni mastercardwtelefonie.pl

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Regulamin promocji >>


7. Vivus rozdaje nagrody. Wygraj samochód, bon na wakacje, rower lub voucher do Allegro.pl!

Promocja aktywna do 31 lipca 2017 roku

Weź pożyczkę, złóż życzenia urodzinowe pożyczkodawcy, a być może to Ty zgarniesz jedną z nagród – rower, voucher do Allegro.pl, bon na wakacje o wartości 6000 zł do Fly.pl, a nawet… samochód wart 40 tys. zł! Brzmi kusząco, prawda? 🙂

Jak skorzystać z promocji?

Żeby skorzystać z promocji Vivus.pl musisz zawrzeć z pożyczkodawcą, w czasie jej trwania, pierwszą umowę pożyczki na maksymalną kwotę 3000 zł lub kolejną pożyczkę na maksymalną kwotę 7500 zł.

Następnie zarejestruj się w konkursie – wejdź na stronę: https://www.vivus.pl/konkurs/#Zarejestruj-się. Trzeba będzie podać: imię, nazwisko, e-mail, telefon komórkowy, numer pożyczki (znajdziesz go w umowie i na Twoim Profilu Klienta), wyrazić zgody marketingowe oraz złożyć życzenia urodzinowe Vivusowi. ?

Weź pożyczkę i wygraj nagrody!

Regulamin promocji >>

***

I to już wszystko. Mamy nadzieję, że nasze „Podsumowanie lipca” pomogło Ci w wyborze promocji, z których skorzystasz. Podziel się z nami swoimi bankowymi podbojami. Na wiadomości czekamy na naszym oficjalnym profilu na Facebooku Zgarnij Premię  lub na [email protected].

Komentarze (0)