zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » Dostaniesz nawet 1100 złotych nagrody! Otwórz konto w ING i polecaj je znajomym

Dostaniesz nawet 1100 złotych nagrody! Otwórz konto w ING i polecaj je znajomym

26 kwi 2017 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

ING ruszył z nową akcją „Konto osobiste Direct w Promocji”, w której do zgarnięcia jest nawet 1100 zł! Brzmi jak sen? Zobacz jak go spełnić i w prosty sposób zdobyć nagrody.

fot. YAYfoto.pl

Wystarczy, że otworzysz konto Direct przez internet, wypróbujesz je i polecisz znajomym, a na Twoim koncie wylądują dodatkowe pieniądze. Pokażemy Ci krok po kroku jak to zrobić. To naprawdę proste.

Co możesz zyskać?

Możesz zgarnąć nawet 1100 zł!

  • 100 zł na start za otwarcie konta
  • 100 zł za polecenie konta znajomemu (możesz zyskać nawet 1000 zł jeśli skutecznie polecisz konto osobiste 10 osobom)

Kto może zgarnąć nagrody?

100 zł za otwarcie konta

Każda osoba, która nie posiadała jakiegokolwiek z kont osobistych w banku.

100 zł za każde skuteczne polecenie

Każdy kto posiada już konto osobiste Direct co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do promocji.

Oto w jaki sposób zdobędziesz 100 zł nagrody na start

Do 31 lipca 2017 roku otwórz za pomocą strony internetowej banku ING Konto Direct wraz z kartą debetową oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
W systemie bankowości internetowej jeśli jesteś już posiadaczem Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Do 31 października 2017 roku musisz wykonać transakcję na min. 1 tys. zł kartą debetową dołączoną do promocji lub kodem BLIK w aplikacji mobilnej banku za towary i usługi (muszą zostać rozliczone do 5 listopada 2017 roku).

Do dnia wypłaty nagrody czyli do 15 listopada 2017 roku musisz być posiadaczem otwartego Konta Direct karty debetowej oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Tak zarobisz 100 zł za polecenie konta

  • do 18 października 2017 roku musisz przystąpić do promocji, w której otrzymasz kod promocji (zgłoś się po niego w oddziale Banku lub w systemie bankowości online)
  • kod musisz przekazać nowemu klientowi, który jest chętny na założenie konta osobistego w ING (kod można pobrać wielokrotnie i przekazać dowolnej liczbie osób ale nie więcej niż 10 razy)
  • również do 18 października 2017 roku musisz zapłacić kartą lub BLIKIEM za łączną sumę 300 zł (bank musi rozliczyć transakcje do 30 października 2017 roku)

Ważne informacje

* wypłata 100 zł na start nastąpi w terminie do 15 listopada 2017 roku (nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych)
* wypłatę 100 zł za skuteczne polecenie konta bank wypłaci od listopada 2017 do lutego 2018 do 25 dnia miesiąca (bank ustanawia dodatkową nagrodę pieniężną o wartości 23 zł, jednak nie wypłaci jej uczestnikowi – przeznaczy ją na sfinansowanie 19% podatku dochodowego)
* dodatkowo w przypadku nagrody 100 zł za polecenie konta nowy klient otrzyma 50 zł nagrody jeśli nie był posiadaczem któregoś konta przez ostatnie 12 miesięcy

Opłaty za kartę

0 zł za prowadzenie konta za wyjątkiem wpłaty i wypłaty gotówki oraz przelewu w oddziale banku
0 zł za krajowe przelewy przez internet w złotych za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR (5 zł) i SORBNET (10-35 zł)
0 zł za kartę do konta Visa Zbliżeniowa, jeśli aktywnie z niej korzystasz (w każdym miesiącu musisz wykonać transakcje na min. 300 zł, inaczej zapłacisz za kartę 7zł/miesiąc)
0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju (w pozostałych bankomatach
0zł za pierwszą wypłatę w miesiącu, druga i każda kolejna to wydatek 2,50 zł)

Choć promocja wygląda bardzo ciekawie jak zawsze musimy zwrócić uwagę na haczyki. Przede wszystkim warto pochylić się nad aktualną tabelą opłat i prowizji.

***

Sam widzisz, że ta promocja jest bardzo korzystna. Nie tylko dla Ciebie (zgarniasz 100 zł na start za założenie konta oraz 100 zł za każde skuteczne polecenie konta osobistego) ale i dla osób, którym poleciłeś to konto (za założenie dostaną 50 zł).

Jeśli przekonaliśmy Cię do tej promocji, nie pozostaje Ci nic innego jak zapoznać się z regulaminami akcji i zarobić nawet 1100 zł. Powodzenia! 🙂

Sprawdź sam dokumenty, które dotyczą tej promocji

Regulamin – „100 zł za otwarcie konta”
Regulamin „Poleć konto znajomemu”
Szczegóły promocji „Poleć konto znajomemu”
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)