zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta firmowe » 150 zł premii za konto firmowe w mBanku + 2 lata bez opłat za konto

150 zł premii za konto firmowe w mBanku + 2 lata bez opłat za konto

26 kwi 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

mBank powraca ze swoją promocją dotyczącą konta firmowego mBiznes. Załóż je, a zgarniesz 150 zł (a nie jak do tej pory 100 zł) oraz będziesz zwolniony z opłat za prowadzenie rachunku przez najbliższe 2 lata. Kusząca propozycja? Sprawdź szczegóły!

Co możesz zyskać?

150 zł premii od banku za pierwszy przelew do ZUS.

Przez 2 lata 0 zł za: prowadzenie rachunku, internetowe przelewy krajowe w PLN (Elixir), za wypłatę gotówki z bankomatów: PlanetCash, Euronet, BZ WBK S.A., wpłaty w 2250 wpłatomatach mBanku i Euronetu oraz za kartę debetową.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest skierowana do przedsiębiorców, czyli osób fizycznych, które prowadzą: jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie i te z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie.

Co ważne, z promocji mogą skorzystać nie tylko nowi klienci, ale i obecni, którzy posiadają w banku np. rachunek indywidualny.

Wykluczone z promocji są natomiast osoby, które miały rachunek firmowy mBiznes dla danego numeru NIP do dnia 5 czerwca 2017 roku.

Jak przystąpić do promocji?

150 zł otrzymasz za jeden przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł z nowo otwartego rachunku firmowego. Ale po kolei:

Na początek musisz otworzyć rachunek firmowy mBiznes konto – złóż wniosek do 31 lipca 2017 roku (kliknij zielony przycisk poniżej). Tu kluczowa jest data podpisania umowy, a nie złożenia wniosku!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Następny krok: w okresie 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy o prowadzenie rachunku należy opłacić składkę ZUS na kwotę min. 250 zł.

Odbiór nagrody

Nagrodę otrzymasz do 30-ego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji.

Opłaty za konto

Przez 24 miesiące od dnia otwarcia rachunku:

0 zł za prowadzenie rachunku bieżącego
0 zł za kartę debetową
0 zł za wypłaty z bankomatów i korzystanie z wpłatomatów wybranych sieci (PlanetCash, Euronet, mBank, BZ WBK S.A.)
nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (Elixir) miesięcznie

Standardowo opłaty wyglądają tak:

0 zł za rachunek mBiznes konto Standard pod warunkiem wykonania w miesiącu przelewu do ZUS (w przeciwnym razie 9 zł/miesiąc), 0 zł za kartę, jeśli wydasz nią min. 500 zł (inaczej 5 zł/miesiąc) oraz 20 darmowych przelewów (każdy kolejny 1,50 zł).

Nie zapomnij zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji.

***

Sam widzisz, że skorzystanie z tej promocji może Ci się opłacić. Jeśli właśnie poszukujesz idealnego dla siebie konta firmowego, skorzystaj z naszej propozycji i zgarnij 150 zł premii od mBanku!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Komentarze (0)