zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » Citibank ruszył z kolejną promocją. Do zgarnięcia nawet 500 zł na zakupy w answear.com!

Citibank ruszył z kolejną promocją. Do zgarnięcia nawet 500 zł na zakupy w answear.com!

26 kwi 2017 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Mamy dla Was dobrą informację! Citibank ruszył z kolejną promocją, w której do zgarnięcia jest 300 zł lub 500 zł na zakupy w sklepie internetowym answear.com. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, z którego dowiecie się, jakie warunki trzeba spełniać, żeby zdobyć dodatkową kasę. 😉

Co możesz zyskać?

Voucher 300 zł lub 500 zł do wydania w sklepie internetowym answear.com za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku.

Kto może zgarnąć nagrodę?

Każdy kto nie był właścicielem głównej karty kredytowej w banku od 1 stycznia 2015 roku.

Dodatkowo:

  • musisz mieć skończone 21 lat
  • Twój dochód netto musi wynosić min. 1200 zł
  • w obecnej firmie musisz pracować min. 3 miesiące lub prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata (w przypadku działalności musisz mieć 25 lat)

Jeśli spełniasz ww. warunki pozostaje Ci czekać na telefon od konsultanta banku, który przeprowadzi Cię dalej przez proces zakładania konta z kartą kredytową. Jeżeli wszystko się powiedzie Twoja umowa dotrze do Ciebie kurierem a plastik pocztą.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Jak zgarnąć nagrodę od Citibanku?

Mamy dwie opcje do wyboru – w jednej do zgarnięcia jest 300 zł, a w drugiej 500 zł.

300 zł

Tę nagrodę otrzymasz, jeśli zalogujesz się do bankowości internetowej lub mobilnej banku min. jeden raz oraz zapłacisz kartą min. 500 zł w punktach handlowo-usługowych i internecie. Reasumując wystarczy, że w sklepie użyjesz plastiku od Citibanku, a nagroda jest Twoja. 🙂

Jeśli wyrobione zadłużenie spłacisz na czas, nie czekają na Ciebie żadne odsetki (zajrzyj do naszego poradnika dot. kredytówek).

500 zł

Zasady te same, co przy 300 zł oraz dodatkowo musisz:

  • złożyć dyspozycję dokonania przelewu z limitu karty kredytowej na kwotę min. 500 zł i rozłożyć go na raty w ramach planu spłat „Komfort”
  • zawrzeć porozumienie o dodatkowy limit kredytowy min. 1000 zł w formie przelewu rozłożonego na raty w planie spłat „Komfort”
  • zrobić zakupy za min. 500 zł i także rozłożyć je na raty w ramach planu spłat „Komfort”

Ważne!

Zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji sama obsługa planu spłat „Komfort” to koszt 20 zł/miesiąc, prowizja od udzielenia pożyczki to maksymalnie 20%, a zwiększenie limitu kredytówki i wykonanie przelewu też nie są darmowe.

Zastanów się dobrze, co wolisz – dodatkowe 300 zł, czy 500 zł. Nie ma co ukrywać, że więcej czasu i pieniędzy stracisz przy tej drugiej opcji. Wszystko zależy od Ciebie.

Na spełnienie warunków masz czas nie później niż do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy (jeśli podpiszesz umowę w maju, warunki musisz spełnić do końca lipca).

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Po spełnieniu warunków promocji bank przekaże Ci bon do answear.com poprzez bankowość internetową, najpóźniej do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy (jeśli umowę zawarłeś w maju to pieniądze otrzymasz do końca sierpnia).

Opłaty za kartę

Jeśli wybierzesz kartę Simplicity nie poniesiesz za nią żadnych opłat. Pamiętaj, by zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji.

Na to zwróć szczególną uwagę

* wybierz np. kartę Simplicity, która jest za darmo (za inne karty zapłacisz nawet kilkanaście złotych/miesiąc np. MasterCard World)
* zwróć uwagę na dodatkowe płatne usługi – wyłącz je u konsultanta banku (np. Citi Phone za 6 zł/miesiąc)
* jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z karty kredytowej dowiedz się o niej więcej np. w regulaminie kart kredytowych lub z naszego poradnika
* do promocji można przystąpić do 31 lipca 2017 roku
*
nagroda jest wolna od podatku dochodowego
*
nagrodę możesz wykorzystać na zakupy w sklepie answear.com do 31 grudnia 2017 roku


***

Sam widzisz, że zdobycie dodatkowych pieniędzy na zakupy w sklepie internetowym answear.com wcale nie jest trudne. Zastanów się tylko, czy wolisz zyskać 300 zł czy 500 zł i pamiętaj, że przy tej drugiej opcji musisz spełnić więcej warunków oraz nie ominą Cię dodatkowe koszta.

Jeśli przekonałeś się do tej promocji możemy życzyć Ci tylko jednego: udanych zakupów! ?

Zobacz sam dokumenty, które dotyczą tej promocji

Regulamin promocji 300 zł lub 500 zł do answear.com
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin sklepu answear.com

Komentarze (0)