zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Korzystne zmiany dla klientów biznesowych PKO BP. Integracja z kolejnymi systemami ERP

Korzystne zmiany dla klientów biznesowych PKO BP. Integracja z kolejnymi systemami ERP

1 lipca 2024 (Aktualizacja 01.07.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

PKO BP informuje, że już 5 wiodących producentów oprogramowania dla biznesu jest zintegrowanych z serwisem iPKO biznes. To spore ułatwienie dla przedsiębiorców korzystających z usług banku.

Bankowość internetowa w systemie ERP

Wyżej wymieniona integracja daje przedsiębiorcom możliwość korzystania z wybranych funkcji bankowości internetowej bez konieczności logowania się do niej. Z poziomu obsługiwanego systemu finansowo-księgowego mogą oni: wysyłać przelewy krajowe i zagraniczne, sprawdzić saldo rachunków, pobierać wyciągi i historię transakcji. PKO BP informuje, że wyżej wymienione integracje dostępne są dla następujących systemów ERP:  Simple.ERP, Comarch ERP XL i Comarch ERP XT. Oprócz tego poszczególne z funkcji są także udostępnione w innych systemach ERP. Ich pełna lista dostępna jest na stronie internetowej banku.

Aktywacja usługi

By aktywować dostęp do tego typu integracji, należy wykonać dwa kroki. Pierwszym z nich jest wypełnienie „Wniosku o aktywację usługi iPKO biznes Integra ERP w iPKO biznes”. Następnie należy skonfigurować uprawnienia do usługi Integra. Ten krok może wykonać użytkownik usługi iPKO biznes, który ma również funkcję administratora.

PKO BP informuje, że koszt opisanej usługi to 100 zł brutto miesięcznie. Oprócz tego bank pobiera jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 500 zł brutto. Koszty banku nie obejmują opłat pobieranych przez dostawcę systemu ERP.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto za Zero
Konto za Zero
Premia

300 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego w Banku PKO BP przynajmniej od 01.01.2022.

Od 01.01.2022

Warunki

po 50 zł zwrotu miesięcznie przez 6 miesięcy za korzystanie z karty płatniczej do konta.

(czytaj dalej)

Do 300 zł zwrotu

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część