zgarnijpremie.pl » Poradniki » Promocje bankowe – czyli jak zarobić dodatkowe pieniądze?

Promocje bankowe - czyli jak zarobić dodatkowe pieniądze?

21 gru 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Jak zarobić dodatkowe pieniądze? To pytanie zadaje sobie codziennie wiele osób. Promocje bankowe to łatwy sposób na otrzymanie premii pieniężnych oraz atrakcyjnych nagród wraz z dostarczanymi usługami finansowymi. Spróbuj sam!

Jak zarobić dodatkowe pieniądze na promocjach bankowych?

jak zarobić

Światowy oraz Polski rynek handlu elektronicznego (ang. e-commerce) wciąż rośnie w siłę. Obecnie w sieci możemy kupić niemal wszystko. Od butów po pralkę. Nie inaczej jest w przypadku rynku finansów, a zwłaszcza branży bankowej. Banki, parabanki, firmy pożyczkowe oraz inne instytucje finansowe prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej atrakcyjnych ofert. Lokaty, inwestycje, karty kredytowe, konta osobiste, czy firmowe. Jeśli szukasz, któregoś z tych produktów sprawdź wcześniej, czy możesz dodatkowo na takim produkcie zarobić! Najlepszym źródłem informacji o aktualnych promocjach bankowych są blogi poświęcone tej tematyce (jak np. zgarnijpremie.pl).

ZgarnijPremie.pl to blog finansowy, w którym opisywane są promocje bankowe. Czytelnik każdego dnia znajdzie najlepsze oferty i promocje z branży bankowej, telekomunikacyjnej, podróżniczej i modowej.

Promocje bankowe w sieci.

Aby nabyć pożądany produkt bankowy i skorzystać z promocji wizyta w placówce bankowej jest już najczęściej zbędna. Nie bez przyczyny coraz więcej banków decyduje się na zamknięcie części swoich stacjonarnych punktów obsługi klienta na rzecz rozbudowy swoich usług w sieci. Z kolei część banków za czynności, które chcesz wykonać w stacjonarnym oddziale pobiera opłaty, aby zachęcić Cię do samodzielnego zarządzania produktem finansowym np. przez aplikację mobliną. Zabiegi te mają na celu skłonić klientów do częstszego korzystania z usług bankowych za pośrednictwem sieci. Zatem korzystanie z produktów finansowych w internecie oraz same ich nabywanie jest po prostu łatwiejsze i tańsze. Sieć jest też najlepszym źródłem informacji o aktualnych promocjach bankowych.

Jak zarobić? Czyli premie, bonusy i nagrody.

Już standardem stało się, że konta osobiste, czy nawet firmowe prowadzone są za darmo. Jak to możliwe, że za uruchomienie często darmowych rachunków bankowych dodatkowo możesz zyskać np. jednorazową premię 200 zł, atrakcyjny cashback, czy voucher do Biedronki lub Decathlonu? Otóż banki często wolą przeznaczyć zachęcającą premię finansową, bądź rzeczową niż intensyfikować działania reklamowe. Wiele osób dzięki sprawnemu poruszaniu się pośród bogatej listy promocji uczyniło sobie z promocji bankowych dodatkowe źródło zysków. Kupowanie konkretnych produktów bankowych w okresie trwania ich promocji i odpowiednie nimi zarządzanie może dać nawet do kilkuset złotych zysku w miesiącu lub cenne nagrody w postaci smartfonów, tabletów, czy innych przydatnych gadżetów.

Promocje bankowe – jak z nich korzystać?

Kluczem do efektywnego korzystania z promocji bankowych jest nabycie określonego produktu bankowego np. w postaci konta osobistego, czy karty kredytowej w czasie trwania akcji promocyjnej, a następnie spełnienie określonych regulaminem warunków przyznania nagrody. Najczęstszym wymogiem jest np. regularne zasilanie konta konkretną kwotą przez dany okres czasu, dokonanie kilku płatności zbliżeniowych lub ulokowanie środków na lokacie objętej promocją.

Nie tylko promocje bankowe.

Firmy finansowe nie są jedynymi, które starają się przyciągnąć potencjalnych klientów oferując atrakcyjne nagrody. Branża spożywcza, modowa, telekomunikacyjna również intensywnie zachęca potencjalnych klientów oferując np. część usług lub próbki pełnowartościowych produktów za darmo.

***

Nie pozostaje zatem nic innego, jak wprowadzić sobie w nawyk sprawdzanie aktualnych promocji bankowych zanim zdecydujesz się na otwarcie nowego konta bankowego, wyrobienie karty kredytowej, czy zaciągnięcie pożyczki. Wybieraj najkorzystniejsze premie i zarabiaj na bankach!

Sprawdź najnowsze promocje bankowe i zarabiaj na bankach już od dzisiaj:

Konta osobiste

200 zł od Millennium Banku z Kontem osobistym 360°!

Nawet 1700 zł premii w promocji Konta Przekorzystnego Banku Pekao!

Karty kredytowe

400 zł premii na zakupy w Lidlu z darmową kartą kredytową Citi Simplicity!

Karta kredytowa BNP Paribas teraz z premią 200 zł na zakupy!

Komentarze (0)