zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Nawet 1700 zł premii w promocji Konta Przekorzystnego Banku Pekao!

Nawet 1700 zł premii w promocji Konta Przekorzystnego Banku Pekao!

1 kwi 2019 Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Nawet 1700 zł w kumulacji premii z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao! 200 zł premii za założenie konta i aktywność oraz do 1500 zł w programie poleceń!

1700 zł premii z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao.

1700 zł premii

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którzy od 01.01.2019 do 31.03.2020 nie posiadali, ani nie współposiadali żadnego produktu dla klienta indywidualnego w Banku Pekao.

Jak zgarnąć premię 200 z Kontem Przekorzystnym?

Aby zgarnąć 200 premii wystarczy założyć konto najpóźniej do 20.05.2020 za pomocą selfie (warunek konieczny, w przeciwnym razie premia wyniesie maksymalnie 100 zł) oraz spełnić warunki aktywności:

  • aby zgarnąć pierwsze 100 zł: do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy zapewnij jednorazowy wpływ na Konto w wysokości min500  (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów) oraz wykonaj minjedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę za pomocą karty debetowej wydanej do Konta lub za pomocą aplikacji PeoPay (poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi).
  • aby zgarnąć drugie 100 zł powtórz te same czynności dodatkowo przez 3 kolejne miesiące (w sumie 4 razy).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Jak zgarnąć premię nawet 1500 w Programie Poleceń?

  1. Jeśli posiadasz już Konto Przekorzystne zapisz się do Programu Poleceń najpóźniej do 30.06.2020;
  2. Polecaj konto przekazując kod polecenia znajomemu (tj. nr telefonu podany przez Ciebie podczas rejestracji do Programu);
  3. Aby zainkasować 100 zarówno osoba polecająca jak i polecana musi spełnić pewne warunki najpóźniej do 31.07.2020:A) Osoba polecająca:
    wykonać jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł, wykonać min. jedną transakcję bezgotówkową lub za pomocą aplikacji PeoPay, zalogować się min. raz do aplikacji PeoPay oraz wyrazić zgody marketingowe.B) Osoba polecona:
    zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową wpisując specjalny kod polecenia podczas aplikowania; wykonać jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł, wykonać min. jedną transakcję bezgotówkową lub za pomocą aplikacji PeoPay, zalogować się min. raz do aplikacji PeoPay oraz wyrazić wszystkie wymagane zgody marketingowe.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Łatwe 50 zł premii dla obecnych klientów!

Jeśli posiadasz już Konto Przekorzystne Banku Pekako, to koniecznie zarejestruj swoją kartę wydaną do konta w programie Mastercard Bezcenne Chwile!

Premia wydawana jest w 2 częściach w postaci punktów do wykorzystania w programie. – Pierwsze 1000 pkt. otrzymasz za sam fakt zapisania się do programu – najpóźniej do 30.06.2020. Drugą część w wysokości aż 2400 pkt. zgarniesz zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku PeoPay.

Czas trwania promocji?

Promocja konta z premią do 200 trwa do 20.05.2020, natomiast do programu poleceń najpóźniej możesz zapisać się do 30.06.2020.

Nagroda

Dla nowych klientów zakładających Konto Przekorzystne wypłata pierwszej premii w wysokości 100  nastąpi do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do Promocji w formie przelewu na promocyjne Konto. Natomiast kolejne 100 otrzymasz najpóźniej do 30.08.2020.

Pamiętaj, że do otrzymania nagród musisz posiadać wciąż aktywne konto otwarte w promocji.

W Programie Poleceń do zgarnięcia 1500 . Za każdą poleconą osobę otrzymasz 100 .

2,5% na Koncie Oszczędnościowym

Dodatkową nagrodą poza premią pieniężną jest możliwość ulokowana środków na Koncie Oszczędnościowym 2,5% przez 4 miesiące i do kwoty 30 000 zł! Z oferty tej możesz skorzystać otwierając konto oszczędnościowe najpóźniej do 20.05.2020.

***

Czy Konto Przekorzystne faktycznie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Karta będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

0 zł za przewalutowanie z Kartą Wielowalutową!

Gwarancja niskich kursów przy płatnościach kartą za granicą, rozliczanych w ramach środków w PLN, dostępnych na Koncie Przekorzystnym możliwa jest dzięki karcie rewolucyjnej Mastercard Debit FX i polega na rozliczeniu płatności po kursach organizacji płatniczej Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany.

(Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient akceptuje przewalutowanie transakcji po kursie oferowanym w punkcie zlecenia płatności. Gwarancja nie obejmuje poziomu kursów Mastercard, które mogą wzrastać lub spadać.)

Sprawdź też jak możesz zgarnąć do 160 zł premii w promocji Konta Direct, Komfort ora Mobi w ING Banku Śląskim!

160 zł premii

***

Jeśli już wiesz, jak zgarnąć 200 zł premii za założenie konta i aktywność oraz do 1500 zł w programie poleceń to kliknij poniżej i złóż wniosek. Zajmie to dosłownie chwilę! 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji 200 zł
Regulamin Programu Poleceń z premią do 1500 zł
Regulamin Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,5%
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin rachunków bankowych Banku Pekao S.A.

Komentarze (0)