Nawet 1700 zł premii w promocji Konta Przekorzystnego Banku Pekao!

Nawet 1700 zł w kumulacji premii z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao! 200 zł premii za założenie konta i aktywność oraz do 1500 zł w programie poleceń!

1700 zł premii z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao.

1700 zł premii

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którzy od 01.01.2019 do 31.12.2019 (cały zeszły rok) nie posiadali ani nie współposiadali żadnego produktu dla klienta indywidualnego w Banku Pekao.

Jak zgarnąć premię 200 zł z Kontem Przekorzystnym?

Aby zgarnąć 200 premii wystarczy założyć konto najpóźniej do 31.03.2020 za pomocą selfie oraz spełnić warunki aktywności. Jakie warunki dokładnie spełnić dla pełnej wysokości premii opisujemy w tym artykule: 200 zł z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao.

 

Jak zgarnąć premię nawet 1500 zł w Programie Poleceń?

  1. Jeśli posiadasz już Konto Przekorzystne zapisz się do Programu Poleceń;
  2. Polecaj konto przekazując kod polecenia znajomemu (tj. nr telefonu podany przez Ciebie podczas rejestracji do Programu);
  3. Aby zainkasować 100 zarówno osoba polecająca jak i polecana musi spełnić pewne warunki w terminie 19.02.2019, a 30.04.2020;
  4. Osoba polecająca:
    wykonać jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł, wykonać min. jedną transakcję bezgotówkową lub za pomocą aplikacji PeoPay, zalogować się min. raz do aplikacji PeoPay oraz wyrazić zgody marketingowe.
  5. Osoba polecona:
    zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową wpisując specjalny kod polecenia podczas aplikowania; wykonać jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł, wykonać min. jedną transakcję bezgotówkową lub za pomocą aplikacji PeoPay, zalogować się min. raz do aplikacji PeoPay oraz wyrazić wszystkie wymagane zgody marketingowe.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa od 07.01.2020 do 31.03.2020.

Nagroda

Wypłata pierwszej premii w wysokości 100  nastąpi do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do Promocji w formie przelewu na promocyjne Konto. Natomiast kolejne 100 otrzymasz najpóźniej do 31.07.2020.

Pamiętaj, że do otrzymania nagród musisz posiadać wciąż aktywne konto otwarte w promocji.

Dodatkową nagrodą poza premią pieniężną jest możliwość ulokowana środków na Koncie Oszczędnościowym 3% przez 6 miesięcy i do kwoty 30 000 zł! Z oferty tej możesz skorzystać otwierając konto oszczędnościowe najpóźniej do 31.03.2020.

W Programie Poleceń do zgarnięcia 1500 . Za każdą poleconą osobę otrzymasz 100 .

***

Czy Konto Przekorzystne faktycznie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Karta będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

0 zł za przewalutowanie z Kartą Wielowalutową!

Gwarancja niskich kursów przy płatnościach kartą za granicą, rozliczanych w ramach środków w PLN, dostępnych na Koncie Przekorzystnym możliwa jest dzięki karcie rewolucyjnej Mastercard Debit FX i polega na rozliczeniu płatności po kursach organizacji płatniczej Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany.

(Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient akceptuje przewalutowanie transakcji po kursie oferowanym w punkcie zlecenia płatności. Gwarancja nie obejmuje poziomu kursów Mastercard, które mogą wzrastać lub spadać.)

Sprawdź też jak możesz zgarnąć do 350 zł premii w promocji Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska!

 

Konto osobiste Santander z premią 350 zł

Dokumenty

Regulamin promocji 200 zł
Regulamin Programu Poleceń
Regulamin promocji 3% na Koncie Oszczędnościowym
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin rachunków bankowych Banku Pekao S.A.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here