400 zł premii na zakupy w Lidlu z darmową kartą kredytową Citi Simplicity!

Zgarnij 400 zł łatwej premii do wydania na zakupy w Lidlu! Wystarczy przetestować darmową kartę kredytową Citi Simplicity!

Zgarnij 400 zł na zakupy w Lidlu Citi Simplicity!

zakupy w Lidlu
Zgarnij 400 zł premii na zakupy w Lidlu w promocji karty kredytowej Citi Simplicity

Kto może skorzystać?

Oferta darmowej karty kredytowej Citi Simplicity wraz z możliwością zdobycia premii 400 na wydanie w sieci klepów Lidl skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich nowych klientów banku. Regulamin promocji określa takich klientów jako osoby, które nie posiadały wcześniej karty kredytowej Citi od przynajmniej 01.01.2018.

Ponadto w związku z tym, że przedmiotem promocji jest karta kredytowa, to musisz przejść pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej. Kryteria dla karty Citi Simplicity są następujące: dla osób fizycznych dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku firm działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jak zgarnąć premię 400 zł na zakupy w Lidlu?

  1. Najpóźniej do 20.04.2020 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity pamiętając o załączeniu dokumentów potwierdzających otrzymywanie dochodów;
  2. Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile. Masz na to czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy;
  3. Do końca 3 miesiąca od zawarcia umowy o kartę spełnij warunek aktywności polegający na dokonaniu transakcji tą kartą o łącznej wartości min. 2 000 zł.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa od 17.01.2020 do 20.04.2020.

Nagroda

Premia w postaci Karty Prezentowej do Lidla o łącznej wartości 400 (2 karty po 200 ) na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym warunki promocji zostały spełnione.

Karta jest wielokrotnego użytku i ma okres ważności 6 miesięcy, a jej saldo można w dowolnym momencie sprawdzić przez internet.

sprzęt Xiaomi

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Jeśli interesuje Cię inna nagroda, to sprawdź koniecznie promocję karty kredytowej Citi Simplicity z premią 400 zł do Allegro!

na Allegro

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

 

PODZIEL SIĘ

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here