zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 400 zł premii na zakupy w Lidlu z darmową kartą kredytową Citi Simplicity!

400 zł premii na zakupy w Lidlu z darmową kartą kredytową Citi Simplicity!

13 lut 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zgarnij 400 zł łatwej premii do wydania na zakupy w Lidlu! Wystarczy przetestować darmową kartę kredytową Citi Simplicity!

Zgarnij 400 zł na zakupy w Lidlu Citi Simplicity!

zakupy w Lidlu

Zgarnij 400 zł premii na zakupy w Lidlu w promocji karty kredytowej Citi Simplicity

Kto może skorzystać?

Oferta darmowej karty kredytowej Citi Simplicity wraz z możliwością zdobycia premii 400 na wydanie w sieci klepów Lidl skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich nowych klientów banku. Regulamin promocji określa takich klientów jako osoby, które nie posiadały wcześniej karty kredytowej Citi od przynajmniej 01.01.2018.

Ponadto w związku z tym, że przedmiotem promocji jest karta kredytowa, to musisz przejść pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej. Kryteria dla karty Citi Simplicity są następujące: dla osób fizycznych dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku firm działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jak zgarnąć premię 400 zł na zakupy w Lidlu?

  1. Najpóźniej do 20.04.2020 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity pamiętając o załączeniu dokumentów potwierdzających otrzymywanie dochodów;
  2. Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile. Masz na to czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy;
  3. Do końca 3 miesiąca od zawarcia umowy o kartę spełnij warunek aktywności polegający na dokonaniu transakcji tą kartą o łącznej wartości min. 2 000 zł.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Jak korzystać z karty, aby była darmowa?

Samo wyrobienie oraz utrzymanie karty kredytowej Citi Siplicity jest całkowicie darmowe. Jak jednak z niej korzystać, aby zdobycie premii 400 zł do Lidla było faktycznie darmowe?

To bardzo proste! Wystarczy płacić kartą za codzienne zakupy, które i tak musielibyśmy zrobić, a powstałe na karcie kredytowej zadłużenie spłacić nie przekraczając obowiązującego okresu bezodsetkowego 🙂 Wysokość zadłużenia najwygodniej sprawdzać poprzez swoje konto w bankowości internetowej Citibank Online.

Tam też znajdziemy specjalny numer rachunku przypisany tylko do naszej „kredytówki”. Wystarczy zalogować się na nasze podstawowe konto osobiste i wykonać przelew, aby zadłużenie spłacić. Aby spać spokojnie najlepiej nie czekać do samego końca okresu bezokresowego, a powstałe zobowiązanie wobec banku uregulować np. kilka/kilkanaście dni od zaksięgowania zadłużenia 🙂

Z kolei odradzamy używania karty kredytowej do wypłaty środków z bankomatów. Jest to po prostu nieopłacalne z powodu wysokich prowizji naliczanej najczęściej w postaci procentu od podejmowanej kwoty. W tym celu należy korzystać z karty debetowej przypisanej do naszego konta osobistego 🙂

Czas trwania promocji

Promocja potrwa od 17.01.2020 do 20.04.2020.

Nagroda

Premia w postaci Karty Prezentowej do Lidla o łącznej wartości 400 (2 karty po 200 ) na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym warunki promocji zostały spełnione.

Karta jest wielokrotnego użytku i ma okres ważności 6 miesięcy, a jej saldo można w dowolnym momencie sprawdzić przez internet.

sprzęt Xiaomi

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Jeśli interesuje Cię inna nagroda, to sprawdź koniecznie promocję karty kredytowej Citi Simplicity z premią 400 zł do Allegro!

na Allegro

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)