zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Powraca promocja karty Citi Simplicity z premią 400 zł do wydania na Allegro!

Powraca promocja karty Citi Simplicity z premią 400 zł do wydania na Allegro!

3 sty 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Nie zwlekaj! Właśnie powróciła popularna promocja darmowej karty kredytowej Citi Simplicity z premią 400 zł do wydania na Allegro!

Citi Simplicity z premią 400 zł do wydania na Allegro!

na Allegro

Citi Simplicity z premią 400 zł do wydania na Allegro!

Kto może skorzystać z promocji?

Jak każda poprzednia promocja karty kredytowej Citibanku i ta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów, to znaczy osób, które od 01.01.2018 nie posiadają w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Ponadto musisz mieć ukończone min. 18 lat, a Twój miesięczny dochód netto to min. 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz również ukończyć min. 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Najpóźniej do 15.04.2020 złóż wniosek o wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity. Pamiętaj, że będziesz poproszony o załączenie dokumentów potwierdzających osiąganie zadeklarowanych dochodów;
  2. Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego od zawarcia umowy zaloguj się przynajmniej raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online;
  3. Następnie maksymalnie do końca 3 miesiąca kalendarzowego od zawarcia umowy o kartę spełnij warunek aktywności polegający na wykonaniu transakcji kartą o wartości min. 1 500 (może być kilka mniejszych transakcji, które zostaną zsumowane).

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 27.12.2019 do 15.04.2020.

Nagroda

Sprawdzaj regularnie skrzynkę wiadomości w serwisie Citibank Online, ponieważ to tam otrzymasz wiadomość o spełnieniu wszystkich wymaganych warunków promocji (nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty .

Voucher w postaci e-kodu otrzymasz również w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od momentu otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji (zwykle jednak następuje to bardzo szybko).

Jak w przypadku niemal każdej promocji bankowej nie wolno Ci zrezygnować z karty do momentu otrzymania nagrody! 🙂

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Jak skorzystać z vouchera?

Termin ważności Vouchera wynosi 12 miesięcy od daty jego wysłania. Aby móc zrealizować Voucher robiąc zakupy na allegro musisz wpisać numer vouchera w koszyku zakupowym w miejscu ,,masz kod rabatowy”. To tyle! 🙂

***

Główne zalety karty kredytowej Citi Simplicity?

  • Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków;
  • Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą;
  • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce;
  • Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

***

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% ( RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/06/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Sprawdź też wciąż aktywną promocję karty Citi Simplicity, w której możesz zgarnąć 400 zł do wydania na sprzęt Xiaomi w sklepie internetowym mi-home.pl!

promocja karty

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

 

Komentarze (0)