zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz smartband Garmin Vivofit 4!

Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz smartband Garmin Vivofit 4!

6 czea 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Nie masz jeszcze karty kredytowej? Złóż wniosek o darmową kartę Citi Simplicity i dodatkowo zgarnij smartband GARMIN lub voucher do wybranych sklepów. Idealny gadżet dla aktywnych!

Citi Simplicity wraz z smartband GARMIN.

smartband

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z tej promocji musisz być nowym klientem Citibanku, to znaczy od 01.01.2016 nie posiadasz w banku żadnej głównej karty kredytowej. Ponadto musisz mieć ukończone min. 18 lat, a Twój miesięczny dochód netto to min. 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz również ukończyć min. 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Złóż wniosek o kartę w ofercie dla Nowych klientów ważnej do 30.06.2019;
 2. Wyraź zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej, a po otrzymaniu karty zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online;
 3. Zarejestruj się do programu Priceless Specials;
 4. Dokonaj dowolnych transakcji na min. 1500 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące, a za każdy otrzymasz 7000 pkt. (w sumie nawet 21 000 pkt., które wymienisz na smartband GARMIN Vivofit 4 lub vouchery na zakupy).

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Z oferty możesz skorzystać od 06.05.2019 do 30.06.2019.

Nagroda

Nagroda w postaci smartband GARMIN Vivofit 4 zostanie wysłana do Ciebie na podany adres korespondencyjny najpóźniej do 30 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków za pomocą przesyłki kurierskiej.

smartband GARMIN Vivofit 4 to Monitor aktywności z baterią działającą przez ponad rok:

 • Wyposażony w zawsze włączony konfigurowalny, kolorowy wyświetlacz i baterię wystarczającą na ponad rok — nie wymaga ładowania.
 • Liczy kroki, dystans, spalone kalorie, monitoruje sen i dostarcza spersonalizowanych danych związanych z dziennym celem kroków.
 • Możliwość noszenia podczas pływania i prysznicu.
 • Co jakiś czas synchronizuje się z serwisem Garmin Connect, na którym możesz zapisywać, planować i udostępniać aktywności, brać udział w wyzwaniach społecznościowych i nie tylko.
 • Funkcja Garmin Move IQ® automatycznie wykrywa aktywność i klasyfikuje ją w serwisie Garmin Connect

***

Karta Kredytowa Citi Simplicity to:

 • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
 • Bez opłaty rocznej za kartę.
 • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia.Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
 • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11604,90 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/03/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

***

Jeśli chcesz wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity, ale interesuje Cię inny gadżet, to koniecznie sprawdź promocję karty Citi z bezprzewodowym głośnikiem JBL Flip 4!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)