zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » Słuchawki Apple AirPods 3 z kartą Citi Simplicity

Słuchawki Apple AirPods 3 z kartą Citi Simplicity

11 lipca 2024 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zostało 6 dni

W najnowsze promocji karty kredytowej Citi Simplicity Banku Citi Handlowego słuchawki Apple AirPods 3 o wartości 929 zł i zwolnienie z opłat przez rok.

Słuchawki Apple AirPods 3 za kartę Citi Simplicity

Kto może skorzystać?

Jeśli chcesz skorzystać z tej wyjątkowej promocji to musisz spełnić 2 podstawowe warunki:

  • oferta skierowana jest do  nowych klientów. W tym przypadku karencja jest wyjątkowo krótka, ponieważ oznacza osobę, która nie posiada od co najmniej 01.04.2023 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej (posiadanie np. konta osobistego w Banku Citi Handlowym nie wyklucza z udziału w promocji);
  • Promocja dotyczy karty kredytowej, a zatem do jej wydania musisz przejść pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej. Dla kart Citibanku minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej są niezmienne od dłuższego czasu. W przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto powinien wynosić min. 1200 zł netto, zaś staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Pamiętaj, aby najpóźniej do 10 dni od złożenia wniosku o kartę przesłać bankowi dokumenty potwierdzające staż oraz osiągane dochody!

Słuchawki Apple AirPods 3 oraz do 300 zł w programie Bezcenne Chwile:

Start
  • Korzystając ze strony www promocji najpóźniej do 31.07.2024 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając wszystkie zgody na kontakt marketingowy Banku Citi Handlowego oraz akceptując regulamin promocji;
  • do 10 dni przekaż bankowi wspomniane wcześniej dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody, aby bank ocenił twoją zdolność kredytową;
  • aktywuj kartę kredytową za pomocą serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile.
AirPods 3
  • zarejestruj się w programie Mastercard Bezcenne Chwile;
  • w 1,2 oraz 3 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę zapłać kartą min. 5 razy wydając w sumie min. 1 000 zł.
200 zł

W 4,5,6,7,8,9,10 i 11 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę w każdym ze wskazanych miesięcy dokonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych. Za każdy miesiąc otrzymasz 2 000 pkt w programie Bezcenne Chwile.

100 zł

W 12 miesiącu po zawarciu umowy otrzymasz 8 000 pkt w programie Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za sam fakt posiadania aktywnej karty kredytowej.

Nagrody
  • Słuchawki AirPods 3 zostaną wysłane w ciągu 45 dni od potwierdzenia wiadomością spełnienia warunków promocji.
  • wszystkie punkty w programie Bezcenne Chwile dopisane będą w ciągu 30 dni od daty otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków.

Złóż wniosek

Jak spełnić warunki aktywności za darmo?

Wystarczy, że będziesz płacił kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacaj kartę kredytową z podstawowego konta bankowego.

Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Czy należy bać się karty kredytowej?

@zgarnijpremiepl Kilka słów o kartach kredytowych od Wojtka :identification_card: #kartakredytowa #promocjebankowe #zgarnijpremiepl ♬ original sound – Zgarnijpremie.pl

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do wyczerpania puli 365 umów, ale nie później niż do 31.07.2024.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Miesięczny koszt posiadania Karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

Dodatkowo korzystając z tej promocji bank zwolni Cię z opłat za obsługę karty przez okres 12 miesięcy.

RRSO 23,15%

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 23,15% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł , całkowita kwota do zapłaty 11 174,17 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 18,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 174,17 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1 030,17 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 931,18 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 05.04.2024 na reprezentatywnym przykładzie.

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Nie przegap

Przeczytaj również

TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowy klient nie posiadający karty kredytowej Citibanku od 01.04.2023.

Czas trwania

Promocja trwa do wyczerpania puli 365 umów i nie później niż 31.07.2024.

Nagroda

Słuchawki Apple AirPod 3 + do 300 zł w programie Bezcenne Chwile.

Termin wypłaty

Słuchawki w ciągu 45 dni od przyznania nagrody, punkty w programie w ciągu 30 dni.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część