zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Rekordowa premia 400 zł z kontem osobistym BNP Paribas! (promocja zakończona)

Rekordowa premia 400 zł z kontem osobistym BNP Paribas! (promocja zakończona)

8 czea 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Rekordowa premia 400 zł czeka na uczestników najnowszej promocji Konta Otwartego na ciebie BNP Paribas! 350 zł w gotówce i 50 zł do wydania w Biedronce!

Rekordowa premia 400 zł!
rekordowa premia

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z tej promocji musisz być nowym klientem banku. W tym przypadku, jak w poprzednich edycjach karencja wynosi 12 miesięcy. Co najmniej przez ten czas nie mogłeś posiadać konta osobistego w BNP Paribas. Posiadanie innych produktów, jak karty kredytowej, czy rachunku dla firm nie wyklucza z udziału w akcji.

Jak zdobyć aż 400 zł premii od BNP Paribas?

Najpóźniej do 28.06.2020 złóż wniosek poprzez promocyjną stronę o otwarcie konta wraz z kartą bankomatową i dostępem do bankowości online (zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe oraz regulamin). Do 19.07.2020 masz czas na zawarcie umowy ramowej o prowadzenie rachunku. Aktywacja karty będzie równoznaczna z uruchomieniem konta.

Po aktywacji konta zacznij spełniać warunki aktywności począwszy od lipca, aby zgarnąć 350 zł w gotówce i 50 zł na zakupy w Biedronce.

  • Aby zgarnąć pierwszą część – 150 zł w lipcu wykonaj przynajmniej 5 transakcji za pomocą usługi Apple Pay lub Google Pay i zapewnij wpływy na konto o wartości min. 500 ;
  • Drugą część – 200 zł otrzymasz, jeśli w sierpniu wykonasz te same czynności, co w lipcu, a dodatkowo wykonasz min. 2 transakcje za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile lub bankowości elektronicznej GOonline.
  • 50 zł na zakupy w Biedronce zostanie Ci przyznane, jeśli we wrześniu, październiku oraz listopadzie ponownie wykonasz min. 5 płatności na dowolną kwotę Apple Pay lub Google Pay.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności, polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do wyczerpania nagród (3000 uczestników), ale nie dłużej niż do 28.06.2020.

Nagroda

Pierwsza część nagrody (150 zł) zostanie wypłacona przelewem na konto osobiste do końca sierpnia. Druga premia (200 zł) powędruje na Twój rachunek do końca września. 50 zł na zakupy w Biedronce otrzymasz w grudniu (idealnie na święta 🙂 )

Informacje o spłonieniu wymaganych warunków aktywności wysyłane będą mailowo. Pierwsze komunikaty pojawią się do 20.08.2020.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

Google Pay i Apple Pay

Google Pay oraz Apple Pay to najnowsze aplikacje na telefon pozwalające na powiązanie twoich kart płatniczych z telefonem.

Pierwsza aplikacja przeznaczona jest do telefonów wyposażonych w system Android, zaś druga do urządzeń firmy z nadgryzionym jabłkiem w logo (Apple) – Iphone. Google Pay pobierzemy z wirtualnego sklepu z aplikacjami Google Play, zaś Apple Pay z App Store.

Korzystając z tych aplikacji bezpiecznie zrobimy zakupy zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, ponieważ aplikacje nie udostępniają numerów naszych kart. Tym sposobem nasz smartfon staje się wirtualnym portfelem.

***

Zobacz, jak zarobić jeszcze więcej biorąc dodatkowo udział w promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku. Nawet 300 zł w gotówce!

premia za założenie

***

Jeśli już wszystko jest jasne to nie czekaj i złóż wniosek o konto. Tak duża premia za konto osobiste nie zdarza się często 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)