zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Nawet 720 zł zwrotu przez 3 lata z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta! (zakończone)

Nawet 720 zł zwrotu przez 3 lata z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta! (zakończone)

3 mar 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Wyrób darmową kartę kredytową Citibank-BP Motokarta i aktywnie z niej korzystaj, aby zgarnąć do 720 zł zwrotu przez 3 lata! Po 240 zł rocznie! (zakończone)

Tankuj i płać kartą Citibank-BP Motokarta dla 720 zł zwrotu!

motokarta

Dla kogo przeznaczona jest ta promocja?

Promocją objęta jest specjalna karta kredytowa Citibank-BP Motokarta, dlatego w pierwszej kolejności musimy wykazać się przed organizatorem zdolnością kredytową. Za minimalne wymogi dla osoby fizycznej przyjęty jest staż w obecnej firmie min. 3 miesiące oraz miesięczny dochód netto min. 1200 zł, a dla działalności gospodarczych funkcjonowanie od przynajmniej 2 lat oraz dochód miesięczny na poziomie min. 2500 zł netto.

Ponadto tradycyjnie promocja karty kredytowej Citi skierowana jest do nowych klientów banku, a zatem do osób, które nie posiadały karty kredytowej Citi, ani nie wnioskowały o takową od co najmniej 01.01.2018.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Złóż wniosek o kartę kredytową Citibank-BP Motokarta wykazując otrzymywanie regularnych wpływów zaświadczając to odpowiednimi dokumentami dochodowymi. To ważne, ponieważ bez tego dokumentu możesz w sumie otrzymać jedynie 600 zwrotu (30 miesięcy), zaś za załączenie dokumentu możesz liczyć na pełną premię 720 (36 miesięcy). Masz na to czas do 31.08.2020. Po złożeniu wniosku oczekuj kontaktu ze strony konsultanta banku;
  2. W każdym miesiącu dokonuj transakcje otrzymaną kartą o łącznej wartości co najmniej 500 , przy czym min. 250 musisz wydać na stacjach BP (paliwo lub inne produkty).

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Jak korzystać z kart kredytowych Citi, aby nie ponosić żadnych kosztów?

Samo wyrobienie oraz utrzymanie karty kredytowej Citi Siplicity jest całkowicie darmowe. Jak jednak z niej korzystać, aby zdobycie premii było faktycznie darmowe?

To bardzo proste! Wystarczy płacić kartą za codzienne zakupy, które i tak musielibyśmy zrobić, a powstałe na karcie kredytowej zadłużenie spłacić nie przekraczając obowiązującego okresu bezodsetkowego 🙂 Wysokość zadłużenia najwygodniej sprawdzać poprzez swoje konto w bankowości internetowej Citibank Online.

Tam też znajdziemy specjalny numer rachunku przypisany tylko do naszej „kredytówki”. Wystarczy zalogować się na nasze podstawowe konto osobiste i wykonać przelew, aby zadłużenie spłacić. Aby spać spokojnie najlepiej nie czekać do samego końca okresu bezokresowego, a powstałe zobowiązanie wobec banku uregulować np. kilka/kilkanaście dni od zaksięgowania zadłużenia 🙂

Z kolei odradzamy używania karty kredytowej do wypłaty środków z bankomatów. Jest to po prostu nieopłacalne z powodu wysokich prowizji naliczanej najczęściej w postaci procentu od podejmowanej kwoty. W tym celu należy korzystać z karty debetowej przypisanej do naszego konta osobistego 🙂

Czas trwania promocji

Rejestracja w promocji możliwa jest od 05.02.2020 do 31.08.2020.

Nagroda

Maksymalny możliwy do uzyskanie zwrot wynoszący aż 720 podzielony jest na 3 lata. W każdym z nich możesz zdobyć do 240 zwrotu. Z kolei w każdym miesiącu możesz otrzymać po 20 zwrotu. Należna nagroda widoczna będzie w bankowości internetowej Citibank Online do 3 dni roboczych po zakończeniu okresu rozliczeniowego i to tam możesz zlecić zasilenie nią swojej karty.

Nie musisz zlecać wypłaty każdej nagrody pojedynczo. Możesz poczekać aż uzbiera się większa suma, ale nie dużej niż 13 miesięcy od daty przyznania danej części nagrody.

Aby zyskać pełny możliwy zwrot, nie możesz wypowiadać umowy o kartę przed upływem okresu promocyjnego.
sprzęt Xiaomi

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Jeśli interesuje Cię inna nagroda, to sprawdź koniecznie promocję karty kredytowej Citi Simplicity z premią 400 zł do Allegro!

na Allegro

lub promocję z nagrodą 400 zł premii w gotówce do wydania w sieci sklepów Lidl!

zakupy w Lidlu

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji
Opłaty Citibank BP Motokarta

Komentarze (0)