zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Live cooking z Darią Ładochą. Akcja dla klientów Citi Handlowy

Live cooking z Darią Ładochą. Akcja dla klientów Citi Handlowy

11 kwietnia 2024 (Aktualizacja 11.04.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Klienci Banku Citi Handlowy będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych warsztatach kulinarnych. Live cooking w duchu zero waste poprowadzi Daria Ładocha.

Kulinarny live na YouTube

Warsztaty kulinarne odbędą się w formie transmisji live na YouTube. Poprowadzi je Daria Ładocha — trenerka kulinarna i ekspertka z dziedziny zdrowego żywienia. Podczas transmisji uczestnicy nauczą się przygotowywać zdrowe, wegetariańskie przepisy w duchu zero waste.

Transmisja odbędzie się w sobotę 20 kwietnia 2024 roku o godzinie 11:00. By wziąć w niej udział, wystarczy, że klienci banku spełnią kilka prostych warunków.

Warunki uczestnictwa

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie wydarzenia. Należy w nim podać te same dane, co przy zawarciu umowy z bankiem. Należy również posadzić przynajmniej jedno drzewo w programie Mastercard Priceless Planet Coalition. By to zrobić, wystarczy swoją kartą Citibanku przekazać co najmniej 10 zł na stronie Mastercard na rzecz fundacji. Czas na wykonanie tych kroków upływa 14 kwietnia 2024 roku o 23:59.

Przygotowanie do transmisji

Po wykonaniu powyższych kroków 16 kwietnia 2024 roku uczestnicy otrzymają na swój adres e-mail listę zakupów potrzebnych do kulinarnych warsztatów. 19 kwietnia 2024 roku zostanie im przysłany link do transmisji live na YouTube.

Dodatkowy konkurs

Dodatkowo, w czasie trwania warsztatów, na profilu banku na portalu Facebook wystartuje konkurs. O szczegółach konkursowego zadania poinformuje również prowadząca transmisję Daria Ładocha. Nagrodą w nim będzie urządzenie Thermomix TM6.

Szczegóły i możliwość zapisów na wydarzenie dostępne są na stronie banku.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

CitiKonto Citibank
CitiKonto Citibank
Premia

7,2% przez 4 miesiące +300 zł

Karencja

Nowy klient, który nie posiada konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Banku CIti Handlowym od 31.12.2021.

od 31.12.2021

Warunki
  • 20 zł za założenie CitiKonta z wyrażonymi zgodami marketingowymi;
  • 280 zł za min. 2 000 zł wpływów w każdym z 2 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy;
  • 7,2% za min. 3 transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł oraz wpływy na konto o wartości min. 2 000 zł w każdym z 4 miesięcy.

(czytaj więcej)

7,2% +300 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część