Lista sklepów, do których zniżki znajdziesz w bankach

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się tuż-tuż, a co za tym idzie czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Jeśli chcesz wybrać się do sklepu IKEA lub H&M, perfumerii Douglas, albo skorzystać z oferty sklepów internetowych takich jak Allegro.pl, Morele.Net, OleOle.pl czy też Empik.com to świetnie trafiłeś! Poniżej przedstawiamy promocje bankowe, w których za spełnienie prostych warunków możesz zgarnąć bony do wymienionych marek. Niemożliwe? A jednak! 🙂 Oto lista sklepów.

100 zł na zakupy w sklepie IKEA od BGŻ BNP Paribas

Dostaniesz 100 zł premii do wykorzystania w sklepie IKEA za aktywne korzystanie z konta (zapewnienie wpływów min. 1000 zł i wykonanie transakcji kartą na min. 300 zł). Dodatkowo możesz zgarnąć 300 zł moneybacku (max. 25 zł/miesiąc) przez 12 miesięcy od otwarcia rachunku.

Zarejestruj się w promocji do 22 grudnia 2017 roku.

Weź udział w promocji


100 zł na zakupy w sklepie H&M od BGŻ BNP Paribas

Zgarniesz 100 zł premii do wykorzystania w sklepie H&M za aktywne korzystanie z konta (5 płatności kartą). Dodatkowo możesz zgarnąć 300 zł moneybacku (max. 25 zł/miesiąc) przez 12 miesięcy od otwarcia rachunku.

Zarejestruj się w promocji do 29 grudnia 2017 roku.

Weź udział w promocji


80% zniżki do różnych sklepów od Ratkomat.pl

Jeśli weźmiesz pożyczkę długoterminową, możesz zyskać kupon do 80% zniżki na zakupy do sieci sklepów takich jak: Media Markt, Auchan, Sephora, Diverse, Aliexpress, czy KFC. Atutem tej promocji jest to, że wystarczy zawnioskować o pożyczkę. Nawet jeśli Twój wniosek nie zostanie zaakceptowany i tak otrzymasz kupon.

Z promocji skorzystasz do 31 grudnia 2017 roku.

Weź udział w promocji


400 zł na zakupy w morele.net od Citibanku

W Twoje ręce wpadnie gwarantowany voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie internetowym morele.net jeśli zawnioskujesz o kartę kredytową Citibanku np. darmową Citi Simplicity i spełnisz proste warunki promocji (wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 1000 zł).

Zarejestruj się w promocji do 31 grudnia 2017 roku.

Weź udział w promocji


200 zł do Empik.com od BGŻ BNP Paribas

Odbierz 200 zł w formie e-bonu do Empik.com za założenie karty kredytowej oraz wykonanie w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych transakcji kredytówką na łączną kwotę min. 1000 zł.

Zarejestruj się w promocji do 31 grudnia 2017 roku.

Weź udział w promocji


200 zł do Fly.pl i 4% na lokacie w Idea Bank

Zyskasz 200 zł na wakacje w serwisie Fly.pl oraz do 4% w skali roku na lokacie Happy Pro w Idea Banku. Załóż lokatę, wpłać na nią środki w ciągu 5 dni kalendarzowych i nie zrywaj jej do końca miesiąca kalendarzowego, w którym ją założyłeś.

Promocja aktualna do 31 grudnia 2017 roku.

Weź udział w promocji


400 zł na zakupy w Allegro.pl od Citibanku

Zyskasz gwarantowany voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie internetowym Allegro.pl jeśli zawnioskujesz o kartę kredytową Citibanku np. darmową Citi Simplicity i spełnisz proste warunki promocji (wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 1000 zł).

Zarejestruj się w promocji do 31 stycznia 2018 roku.

Weź udział w promocji


400 zł do wydania w perfumerii Douglas od Citibanku

Zgarniesz gwarantowany voucher o wartości 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas jeśli zawnioskujesz o kartę kredytową Citibanku np. darmową Citi Simplicity i spełnisz proste warunki promocji (dokonasz 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę).

Zarejestruj się w promocji do 31 stycznia 2018 roku.

Weź udział w promocji


400 zł na zakupy w sklepie OleOle.pl od Citibanku

Zyskasz gwarantowany voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie internetowym OleOle.pl jeśli zawnioskujesz o kartę kredytową Citibanku np. darmową Citi Simplicity i spełnisz proste warunki promocji (wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 1000 zł).

Zarejestruj się w promocji do 31 stycznia 2018 roku.

Weź udział w promocji


200 zł na zakupy w Empik.com

Zgarniesz 200 zł na zakupy w Empik.com w zamian za założenie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe i spełnienie bardzo prostego warunku promocji – w kolejnym miesiącu po zawarciu tej umowy zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą kredytową na kwotę min. 750 zł.

Zarejestruj się w promocji do 31 stycznia 2018 roku.

Weź udział w promocji


I to już wszystko! Życzymy udanych zakupów. 🙂

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here