zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » AKTUALIZACJA. Lista sklepów, do których zniżki znajdziesz w bankach

AKTUALIZACJA. Lista sklepów, do których zniżki znajdziesz w bankach

22 maj 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Już dawno po Świętach, ale okazje cenowe trwają! Poznaj listę aktywnych promocji bankowych, w których za spełnienie prostych warunków możesz zgarnąć bony do znanych marek. Niemożliwe? A jednak! 🙂 Oto lista sklepów.

400 zł na zakupy w Allegro.pl od Citibanku

Zyskasz gwarantowany voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie internetowym Allegro.pl jeśli zawnioskujesz o kartę kredytową Citibanku np. darmową Citi Simplicity i spełnisz proste warunki promocji (wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 1000 zł).

Zarejestruj się w promocji do 31 stycznia 2018 roku.

Weź udział w promocji


400 zł do wydania w perfumerii Douglas od Citibanku

Zgarniesz gwarantowany voucher o wartości 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas jeśli zawnioskujesz o kartę kredytową Citibanku np. darmową Citi Simplicity i spełnisz proste warunki promocji (dokonasz 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę).

Zarejestruj się w promocji do 31 stycznia 2018 roku.

Weź udział w promocji


400 zł na zakupy w sklepie OleOle.pl od Citibanku

Zyskasz gwarantowany voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie internetowym OleOle.pl jeśli zawnioskujesz o kartę kredytową Citibanku np. darmową Citi Simplicity i spełnisz proste warunki promocji (wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 1000 zł).

Zarejestruj się w promocji do 31 stycznia 2018 roku.

Weź udział w promocji


200 zł na zakupy w Empik.com

Zgarniesz 200 zł na zakupy w Empik.com w zamian za założenie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe i spełnienie bardzo prostego warunku promocji – w kolejnym miesiącu po zawarciu tej umowy zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą kredytową na kwotę min. 750 zł.

Zarejestruj się w promocji do 31 stycznia 2018 roku.

Weź udział w promocji


300 zł na zakupy w Biedronce

Zyskasz gwarantowany voucher o wartości 300 zł na zakupy w sieci sklepów Biedronka, jeśli zawnioskujesz o kartę kredytową Citibanku np. darmową Citi Simplicity i spełnisz proste warunki promocji (dokonaj 5 transakcji w pierwszym oraz 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę).

Zarejestruj się w promocji do 5 lutego 2018 roku.

Weź udział w promocji


100 zł do Decathlonu

Tym razem do zgarnięcia jest eKarta podarunkowa do sklepów Decathlon o wartości 100 zł. Wystarczy, że wykonasz 5 transakcji na uruchomionym koncie, a nagroda będzie Twoja. Dodatkowo masz szansę na 650 zł zwrotu za zakupy oraz 2 lata bez opłat!

Zarejestruj się w promocji do 28 lutego 2018 roku.

Weź udział w promocji


I to już wszystko! Życzymy udanych zakupów. 🙂

Komentarze (0)