Odbierz 400 zł na zakupy w Allegro.pl

Citibank ostatnio rozpieszcza nas swoimi promocjami. Dopiero pisaliśmy o III edycji oferty „400 zł na zakupy w morele.net” z darmową kartą kredytową Simplicity, a już mamy dla Ciebie kolejną ofertę. Tym razem do zgarnięcia jest voucher o wartości 400 zł do Allegro.pl! Prawda, że to kusząca propozycja? 😉 Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Co możesz zyskać?

Gwarantowany voucher o wartości 400 zł na zakupy w Allegro.pl.

Kto może zgarnąć 400 zł?

Każdy kto nie był właścicielem głównej karty kredytowej w banku od 1 stycznia 2015 roku.

  • musisz mieć skończone 21 lat
  • Twój dochód netto musi wynosić min. 1200 zł
  • w obecnej firmie musisz pracować min. 3 miesiące lub prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata (w przypadku działalności musisz mieć 25 lat)
  • do promocji może przystąpić także emeryt i rencista – muszą spełniać kryterium dochodu i posiadać dokument, który potwierdza te dochody (np. decyzja o przyznaniu emerytury/renty)

Oto w jaki sposób zyskasz 400 zł na zakupy w Allegro.pl

  • do 31 stycznia 2018 roku na dedykowanej stronie internetowej banku musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy (kliknij w zielony przycisk poniżej)

Kliknij tutaj i weź udział w promocji!

  • poczekaj na telefon od pracownika banku (ma na to 7 dni), który pokieruje Cię dalej i razem założycie kartę kredytową (m.in. zbada Twoją zdolność kredytową celem przyznania karty kredytowej)
  • umowę dostarczy Ci kurier
  • zaloguj się do bankowości online przynajmniej 1 raz najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę (możesz skorzystać też z aplikacji mobilnej Citi Mobile)
  • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 1 tys. zł (zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz opłacanie rachunków przy pomocy aplikacji Sprytny Bill) najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę
  • do transakcji nie zaliczają się te zwrócone, przelewy z karty i wypłaty z bankomatów

Kiedy otrzymasz voucher na 400 zł?

Bank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Ci bon o wartości 400 zł na zakupy w Allegro.pl.

Znajdziesz go w systemie bankowości online w zakładce Wiadomości.

Voucher jest ważny przez 4 miesiące od daty otrzymania wspomnianej już wiadomości.

Opłaty za kartę Citi Simplicity

W tej promocji możesz zawnioskować o dowolną kartę kredytową, ale my polecamy Ci jedną z nich – Citi Simplicity. Dlaczego? Ano dlatego, że jest to karta darmowa, za inne sporo zapłacisz.

Bank wyda Ci ją za 0 zł i nie pobierze opłat za miesięczne ani roczne posiadanie karty. Co ważne, nie musisz spełnić żadnych dodatkowych warunków. 🙂

Zwróć tylko uwagę na usługę CitiPhone – wyłącz ją w bankowości internetowej wysyłając wiadomość „Rezygnuję z usługi CitiPhone” lub u konsultanta banku, inaczej wydasz na nią 6 zł.

Więcej na zdjęciu poniżej i w aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji.

***

Sam widzisz, że zdobycie dodatkowych 400 zł na zakupy w Allegro.pl jest dziecinnie proste. Jeśli przekonałeś się do tej promocji możemy życzyć Ci tylko jednego: udanych zakupów! 😉

Kliknij tutaj i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here