zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » Zgarnij 200 zł na zakupy w Empik.com

Zgarnij 200 zł na zakupy w Empik.com

22 maj 2017 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

T-Mobile Usługi Bankowe ma dla Ciebie nową, bardzo atrakcyjną promocję. W zamian za założenie karty kredytowej i spełnienie prostego warunku – zrealizujesz transakcje kartą na kwotę min. 750 zł, otrzymasz bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie Empik.com. Prawda, że to interesująca oferta? Sprawdź jej szczegóły! 🙂

Co możesz zyskać?

Bon o wartości 200 zł do wykorzystania w Empik.com za założenie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe i spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Kto może skorzystać z promocji?

Osoby, które nie posiadają karty kredytowej lub nie posiadały jej w ostatnich 3 miesiącach, bowiem okres karencji dla nowych klientów wynosi tylko 90 dni. 🙂

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które na dzień złożenia wniosku o kartę posiadają lub – w terminie nie dłuższym niż 90 dni przed rozpoczęciem promocji – posiadały już kartę w T-Mobile Usługi Bankowe.

Dodatkowo:

Jeśli jesteś osobą indywidualną musisz pracować min. jeden miesiąc na umowie o pracę z udokumentowaniem 6 miesięcy ciągłości zatrudnienia (umowa zlecenie/o dzieło w jednym miejscu pracy) lub mieć 3-miesięczny okres zatrudnienia, w co wlicza się również okres próbny, a minimalne dochody muszą wynosić min. 500 zł.

W przypadku działalności gospodarczej musisz prowadzić ją min. 12 miesięcy i nie mieć zaległości w ZUS/US w ciągu ostatniego roku. Dodatkowo nie mogłeś zawiesić działalności w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a minimalne dochody powinny wynosić 500 zł.

Jak zgarnąć 200 zł do Empik.com?

  • złóż wniosek o kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe do 31 stycznia 2018 roku

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
  • po złożeniu wniosku najpóźniej następnego dnia zostanie do Ciebie przesłany SMS-em wynik weryfikacji i decyzji kredytowej – jeśli będzie ona pozytywna skontaktuje się z Tobą pracownik banku
  • umowę będziesz mógł zawrzeć przez telefon za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub przez kuriera
  • jeśli wszystko się udało i podpisałeś umowę o kartę to w kolejnym miesiącu po zawarciu tej umowy zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą kredytową na kwotę min. 750 zł

Ważne! Z promocji wyłączone są transakcje gotówkowe, przelewy z karty oraz dokonane transakcje w punktach, które posiadają kod MCC:

7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
4111 – m.in. usługi transportowe,
6012 – instytucje finansowe,
6211 – brokerów ubezpieczeniowych,
6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
4829 – internetowe przekazy pieniężne,
4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Odbiór 200 zł do Empik.com

Bon o wartości 200 zł do Empik.com zostanie dostarczony do Ciebie SMS-em do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Opłaty

Jeśli chodzi o opłaty to bank ruszył z promocją, w której do 31 marca 2018 roku możesz być zwolniony z opłaty miesięcznej, niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym (opisujemy je niżej). Napisałam „możesz”, bowiem regulamin określa, że „promocja nie może być łączona z innymi promocjami i ofertami specjalnymi banku” co sugeruje, że może to dotyczyć także wyżej opisanej oferty z 200 zł do Empik.com. Jeśli potwierdzimy te informacje zaktualizujemy artykuł.

Tymczasem opłaty wyglądają następująco:

0 zł za kartę pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączną kwotę min. 15000 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy, 35 zł za kartę jeśli rozliczysz transakcje na łączną kwotę min. 7500 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy lub 70 zł w pozostałych przypadkach.

Nie czekaj i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin Promocji

Zobacz inne promocje, w których zniżki do sklepów znajdziesz w bankach >>

Komentarze (0)