zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto na selfie i nawet 400 zł od Banku Pekao w najnowszej promocji!

Konto na selfie i nawet 400 zł od Banku Pekao w najnowszej promocji!

5 sty 2018 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Konto na selfie w Banku Pekao to nie tylko wygodny w założeniu rachunek bankowe, ale i szansa na zdobycie do nawet 400 zł premii!

Konto na selfie Banku Pekao!

Kto skorzysta z oferty Banku Pekao?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, to znaczy osób które w terminie od 04.01.2019 do 31.12.2020 nie posiadały, ani nie współposiadały żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Pekao. Dotyczy to przede wszystkim kont osobistych, ale również lokat oszczędnościowych.

W dosyć ciekawej sytuacji znajdują się klienci Idea Banku. Jak wiemy z początkiem roku 2021 Bank Pekao poinformował o przejęciu Idea Banku. Klienci tego drugiego mogą śmiało skorzystać z promocji, ponieważ po pierwsze przejęcie nastąpiło po wskazanym w regulaminie okresie karencji, a po drugie klienci obu banków wciąż korzystają z dwóch osobnych systemów bankowych.

Jak zdobyć do 400 zł premii od Banku Pekao?

Najpóźniej do 31.03.2021 załóż Konto Przekorzystne Banku Pekao z kartą do konta oraz dostępem do aplikacji mobilnej, koniecznie za pomocą selfie poprzez stronę www banku lub aplikację mobilną PeoPay;

Dla zdobycia 100 zł w formie zwrotów:

w ciągu 3 miesięcy od dnia otwarcia konta, dokonuj płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł w miesiącu. Dodatkowo w każdym z tych miesięcy zapewni wpływ na konto o wartości min. 500 zł. Zwrot 10% wartości transakcji bezgotówkowych (z wyłączeniem płatności BLIK) – max. 100 zł.

Dla zdobycia 200 zł za kartę kredytową:

Najpóźniej do 30.09.2021 wyrób dowolną kartę kredytową w Banku Pekao sygnowaną przez organizację Mastercard i w ciągu 2 kolejnych miesięcy wydaj nią minimum 2000 zł.

Dla zdobycia 100 zł premii za polecenie konta:

W ramach programu poleceń wygeneruj kod polecenia (numer telefony podany podczas rejestracji w programie poleceń) i dopilnuj, aby twój znajomy będący nowym klientem założy konto

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Z promocji z Kontem Przekorzystnym możesz skorzystać najpóźniej do 31.03.2021.

Nagroda

100 zł premii w gotówce zostanie przekazane bezpośrednio na rachunek otwarty w promocji najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu zakończenia promocji

200 zł premii za korzystanie z karty kredytowej Banku Pekao otrzymasz w zależności od tego, kiedy wyrobisz tę kartę i spełnisz warunki aktywności. Najpóźniej będzie to do 31.01.2022.

100 zł premii za polecenie nowego klienta otrzymasz najpóźniej do 31.05.2021.

***

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Kartą będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Banku Pekao?

Utrzymanie karty kredytowej w Banku Pekao to miesięczny koszt 2,99 zł. Aby uniknąć tej i tak już nie wielkiej opłaty wystarczy wykonać w ciągu miesiąca przynajmniej jedną transakcję na dowolną kwotę.

Sprawdź też ofertę najnowszego CitiKonta z premią do 150 zł i 10 darmowyi przesyłkami InPost!

darmowe konto citibank

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)