Darmowe konto Citibank z premią 150 zł i 10 darmowymi wysyłkami InPost.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Darmowe konto Citibank w promocji z premią do 150 zł w gotówce za aktywność i do 10 darmowych wysyłek InPost!

Darmowe konto Citibank

darmowe konto citibank

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy 01.01.2020 do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały ani nie współposiadały żadnego konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Posiadanie popularnej karty kredytowej Citi Simplicity nie wyklucza z udziału w akcji promocyjnej.

Jak zgarnąć 10 przesyłek InPost oraz do 150 zł w gotówce?

  1. Pierwszą nagrodę w postaci 2 kodów do wykorzystania przy wysyłce InPost otrzymasz już za sam fakt otwarcia konta. Na zawnioskowanie o otwarcie konta wraz z wyrażeniem zgód marketingowych masz czas do 31.01.2021.
  2. Kolejne 8 kodów na przesyłki InPost oraz 50 zł premii otrzymasz za zapewnienie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku wpływu „z tytułu wynagrodzenia” o wartości min. 2000 zł. W praktyce wystarczy zwykły przelew z odpowiednim tytułem z konta w innym banku;
  3. Następne 50 zł w gotówce zgarniesz, jeśli do końca drugiego miesiąca od otwarcia konta zalogujesz się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz zapewnisz wpływ min. 100 zł (ponownie wystarczy przelew z rachunku w innym banku);
  4. Ostatnią cześć premii pieniężnej w postaci 50 zł otrzymasz za wykonanie min. jednej płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocyjna oferta nowego CitiKonta trwa do 31.01.2021, ale może skończyć się wcześniej, ponieważ obowiązuje limit 1700 otwartych kont w promocji!

Kiedy będzie nagroda?

Pierwszą część premii w postaci 2 kodów do nasłania przesyłek InPost znajdziesz w skrzynce bankowości elektronicznej Citi do 10 dni roboczych od otwarcia konta. Każdą kolejną części nagrody i premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków aktywności.

Pamiętaj, że warunkiem odebrania premii jest posiadanie wciąż aktywnego konta otwartego w promocji. Nie możesz zatem wypowiadać umowy o prowadzenie rachunku aż do odebrania ostatniej części premii.

***

Ile kosztuje CitiKonto Citibanku?

Otwarcie i utrzymanie rachunku osobistego Citi jest bezwarunkowo darmowe. Co więcej posiadanie karty debetowej do konta również nie podlega żadnym miesięcznym opłatom!

Korzystanie z bankomatów należących do Citi jest oczywiście darmowe. Korzystanie z urządzeń konkurencji obejdzie się bez opłaty za 4 pierwsze transakcje w miesiącu. Każda kolejna operacja to koszt 8 zł prowizji.

Miłym dodatkiem jest możliwość wykonania 3 darmowych przelewów natychmiastowych (Express Elixir) przez internet w miesiącu. Każda kolejna operacja tego typu to koszt 5 zł.

Citi Global Wallet

Citibank kusi nie tylko darmowym kontem osobistym z również darmową kartą debetową, ale zachęca dodatkowymi funkcjami. Dla osób często podróżujących ciekawą opcją będzie usługa Citi Global Wallet. Dzięki niej unikniesz kosztów przewalutowania płacąc w internecie oraz stacjonarnie w obcych walutach. Jak to działa? Wystarczy, że otworzysz (za darmo) dodatkowy rachunek w interesującej Cię walucie (EUR, GBP, CHF, etc.) i zapłacisz kartą do konta. Podczas transakcji karta sama rozpozna walutę i pobierze środki z właściwego rachunku.

 

Zobacz też promocję karty kredytowej Citi Simplicity, w której możesz zdobyć bezprzewodowe słuchawki OPPO o wartości 400 zł za darmo!

Bezprzewodowe słuchawki

Dokumenty

Regulamin Promocji 150 zł i 10 wysyłek InPost
Tabela opłat i prowizji

PODZIEL SIĘ

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here