zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Darmowe konto Citibank z premią 150 zł i 10 darmowymi wysyłkami InPost.

Darmowe konto Citibank z premią 150 zł i 10 darmowymi wysyłkami InPost.

1 mar 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Darmowe konto Citibank

darmowe konto citibank

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy 01.01.2020 do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały ani nie współposiadały żadnego konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Posiadanie popularnej karty kredytowej Citi Simplicity nie wyklucza z udziału w akcji promocyjnej.

Jak zgarnąć 10 przesyłek InPost oraz do 150 zł w gotówce?

  1. Najpóźniej do 20.03.2021 złóż wniosek o darmowe Citikonto oraz podpisz umowę o prowadzenie rachunku. Z racji tego, że do tego czasu konto powinno być otwarte i aktywne wniosek o jego otwarcie należy złożyć z rozsądnym wyprzedzeniem;
  2. 50 zł i 8 kodów InPost otrzymasz, jeśli w kolejnym miesiącu po otwarciu konta otrzymasz na rachunek przelew min. 2 000 zł tytułem wynagrodzenia;
  3. 50 zł zgarniesz, jeśli do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta min. raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku oraz zapewnij wpływ min. 100 zł;
  4. 50 zł odbierzesz, jeśli w trzecim miesiącu po uruchomieniu rachunku zapłacisz min. 100 zł za zakupy używając Google lub Apple Pay;
  5. Ostatnie 2 kody InPost otrzymasz już za sam fakt otwarcia konta wraz ze zgodami marketingowymi.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocyjna oferta nowego CitiKonta trwa do 20.03.2021, ale może skończyć się wcześniej, ponieważ obowiązuje limit 5000 otwartych kont w promocji!

Kiedy odbierzesz nagrodę?

Pierwszą część premii w postaci 2 kodów do nasłania przesyłek InPost znajdziesz w skrzynce bankowości elektronicznej Citi do 10 dni roboczych od otwarcia konta. Każdą kolejną części nagrody i premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków aktywności.

Pamiętaj, że warunkiem odebrania premii jest posiadanie wciąż aktywnego konta otwartego w promocji. Nie możesz zatem wypowiadać umowy o prowadzenie rachunku aż do odebrania ostatniej części premii.

Ile kosztuje CitiKonto Citibanku?

Otwarcie i utrzymanie rachunku osobistego Citi jest bezwarunkowo darmowe. Co więcej posiadanie karty debetowej do konta również nie podlega żadnym miesięcznym opłatom!

Korzystanie z bankomatów należących do Citi jest oczywiście darmowe. Korzystanie z urządzeń konkurencji obejdzie się bez opłaty za 4 pierwsze transakcje w miesiącu. Każda kolejna operacja to koszt 8 zł prowizji.

Miłym dodatkiem jest możliwość wykonania 3 darmowych przelewów natychmiastowych (Express Elixir) przez internet w miesiącu. Każda kolejna operacja tego typu to koszt 5 zł.

Citi Global Wallet

Citibank kusi nie tylko darmowym kontem osobistym z również darmową kartą debetową, ale zachęca dodatkowymi funkcjami. Dla osób często podróżujących ciekawą opcją będzie usługa Citi Global Wallet. Dzięki niej unikniesz kosztów przewalutowania płacąc w internecie oraz stacjonarnie w obcych walutach. Jak to działa? Wystarczy, że otworzysz (za darmo) dodatkowy rachunek w interesującej Cię walucie (EUR, GBP, CHF, etc.) i zapłacisz kartą do konta. Podczas transakcji karta sama rozpozna walutę i pobierze środki z właściwego rachunku.

Ranking Kont Osobistych – Maj 2021

Dokumenty

Regulamin Promocji 150 zł i 10 wysyłek InPost
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)