zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto BNP Paribas w promocji z premią do 400 zł na zakupy w Biedronce i Allegro!

Konto BNP Paribas w promocji z premią do 400 zł na zakupy w Biedronce i Allegro!

25 sie 2019 2 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto BNP Paribas w promocji z premią do 400 zł do wydania na dowolne zakupy w Biedronce i Allegro! Wyjątkowo proste warunki!

Konto BNP Paribas w promocji z premią 400 zł!

Konto BNP Paribas w promocji

Kto skorzysta z promocji BNP Paribas?

Aby skorzystać z promocji należy być ponownie nowym klientem banku. Tym razem czas, w którym nie mogliśmy posiadać konta osobistego BNP Paribas został wydłużony do 15 miesięcy licząc od dnia przystąpienia do promocji. Posiadanie konta firmowego lub np. karty kredytowej BNP nie wyklucza z udziału w akcji.

Jak zdobyć aż do 400 zł premii od BNP Paribas?

Złóż wniosek o otwarcie konta osobistego BNP Paribas wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości online akceptując regulamin akcji oraz wszystkie zgody marketingowe. Formularz promocyjny będzie dostępny do 06.09.2020.

Po poprawnym złożeniu wniosku najpóźniej do 21.09.2020 podpisz umowę o prowadzenie konta oraz nadaj jej numer PIN, aby aktywować konto.

Aby zdobyć tytułową premię należy spełnić następujące warunki aktywności:

100 zł do Biedronki: we wrześniu wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta na dowolną kwotę;

200 zł do Biedronki: w październiku wykonaj przynajmniej 7 transakcji BLIK oraz przynajmniej 4 przelewy(GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile);

100 zł do Allegro: w każdym z tych samych miesięcy (wrzesień i październik) zapewnij wpływy na konto o wartości min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do momentu otwarcia 3000 promocyjnych kont ale nie dłużej niż do 06.09.2020.

Kiedy nagroda?

Każda z poszczególnych części premii zostanie przekazana w formie e-kodu do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym warunki aktywności zostały spełnione.

Ostatnia część (za zapewnienie wpływów na konto) zostanie przekazana najpóźniej do 31.12.2020 wiadomością wysłaną na numer telefony podany podczas rejestracji w promocji.

Informację o przyznaniu kolejnych części premii otrzymasz sms-em: pierwszej – 26.10.2020; drugiej – 25.11.2020; trzeciej – 23.12.2020.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

***

Wciąż mało nagród? Sprawdź aktualną promocję karty kredytowej Citi Simplicity z premią 200 zł do wydania na dowolne zakupy na Allegro!

Voucher do Allegro

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (komentarzy: 2)

  • Anonim 27 sierpnia 2020 0 1 odpowiedzi

    a jak mam w innym banku konto ? mam wplywy na konto nie duze i co ?

    • Wojciech Wojtczak 28 sierpnia 2020 0

      Możesz przelać środki z jednego konta na drugie. Ewentualnie jeśli nie spełnisz tego warunku aktywności, to i tak możesz zgarnąć premię o wartości 300 zł.