zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Voucher do Allegro o wartości 200 zł w promocji karty kredytowej Citi Simplicity!

Voucher do Allegro o wartości 200 zł w promocji karty kredytowej Citi Simplicity!

1 wrz 2019 2 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Voucher do Allegro o wartości 200 zł do zdobycia w promocji najpopularniejszej karty kredytowej Citi Simplicity!

Voucher do Allegro w promocji Citi!

Voucher do Allegro

Kto może skorzystać z promocji?

Po długiej nieobecności powróciła promocja karty kredytowej Citi Simplicity. Czy są jakieś zmiany? Na pewno nie w kwestii docelowego klienta Citi. Aby skorzystać z promocji ponownie należy cieszyć się statusem nowego klienta. A według regulaminu jest to osoba nieposiadająca co najmniej od 01.01.2018 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

W związku z tym, że mowa jest o karcie kredytowej, to aby bank pozytywnie rozpatrzył twój wniosek twój miesięczny dochód netto nie powinien być niższy od min. 1200 zł netto a staż w obecnej firmie wynosić min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Jak zgarnąć voucher 200 zł do Allegro?

Złóż wniosek o wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity najpóźniej do 13.11.2020. W trakcie rozpatrywania wniosków bank poprosi Cię o okazanie dokumentów potwierdzających twoją zdolność kredytową do posiadania karty.

Po otrzymaniu karty zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Masz na to czas do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Ostatnim warunkiem do spełnienia będzie aktywność. Wystarczy do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę wykonać transakcje kartą o łącznej wartości min. 1000 zł. Możemy spełnić ten warunek jedną dużą transakcją lub kilkoma mniejszymi.

Ile będzie kosztowało spełnienie warunków?

Nic! wystarczy, że będziemy płacili kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujemy co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacamy kartę kredytową z podstawowego konta bankowego. Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszta. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 23.11.2020.

Nagroda

Potwierdzenie spełnienia wszystkich wymaganych warunków promocji otrzymamy we wiadomości w skrzynce odbiorczej po zalogowaniu na nasze konto w bankowości elektronicznej Citibank Online.

Samą nagrodę voucher na 200 zł do Allegro w postaci ekodu zostanie przekazany w ten sam sposób (wiadomością w Citibank Online) w ciągu 60 dni od potwierdzenia spełnienia przez nas warunków promocji. W praktyce jednak taki kod przychodzi znacznie szybciej

Voucher będzie ważny przez 12 miesięcy od jego przekazania i nie może być wykorzystany w częściach. Zatem należy przemyśleć jego wykorzystanie 🙂

***

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Karta Citi Simplicity od banku Citi Handlowego zyskała na popularności nie tylko dzięki atrakcyjnym promocją, ale dzięki temu, że była darmowa. To znaczy, że można było ją wyrobić, skorzystać z promocji, a następnie wsadzić do portfela i zapomnieć.

To się jednak zmieniło. Dla klientów, którzy wyrobili kartę, lub to zrobią po 21.05.2020 miesięczny koszt utrzymania kredytówki wyniesie 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

Sprawdź też promocję darmowej karty kredytowej Citibank-BP ze zwrotem do 720 zł na paliwo na stacjach BP!

darmowa karta kredytowa

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji
Tabela opłat i prowizji II

Komentarze (komentarzy: 2)

  • Fred88 25 czerwca 2020 0 1 odpowiedzi

    Uuuu, mocno poleciały wysokość premii. Citi przyzwyczaiło już do nagród o wartości min. 400 zł i darmowej karty kredytowej :/

    • Wojciech Wojtczak 25 czerwca 2020 0

      Niestety zapaść gospodarcza spowodowana wirusem dotknęła również banki :/